PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795520}

Źle się dzieje w El Royale

Bad Times at the El Royale
7,0 40 499
ocen
7,0 10 1 40499
6,2 22
oceny krytyków
Źle się dzieje w El Royale
powrót do forum filmu Źle się dzieje w El Royale

Majstersztyk! Rewelacyjne aktorstwo (nawet Dakota byla po prostu nieziemska).
Do zludzenia kllimat przypomina mi filmy Tarantino. Widac, ze rezyser ma smykalke do horrorow, bo mimo ze to nie jest horror, krzesla w kinie skakaly haha.
Uwielbiam ten film.
Jeff Bridges - klasa sama w sobie. Reszta aktorow swietna lacznie z Dokota Johnson, pierwszy raz widzialem ja w dorze zagranym filmie.
No i genialna rola Chris Hemsworth.
Bardzo polecam.

dabram17

bardzo Tarantinowe? bo osobiście nie lubię jego stylu a film mnie nieco zaintrygował

ocenił(a) film na 3
MisterTornister

Nie bardzo. Film o niczym i bez sensu.

radosuaf

czyli jak Tarantino xD

ocenił(a) film na 3
MisterTornister

No nie. Jeśli Tarantino Ci nie siedzi, to to nie będzie w ogóle :).

ocenił(a) film na 8
dabram17

Też miałem takie skojarzenie. Formuła filmu bardzo przypominała mi Nienawistną 8. Super klimat filmu. I bardzo dobra muzyka!

ocenił(a) film na 8
Pucha10

Dokladnie po pierwszym kwadransie mialem takie samo wrażenie

ocenił(a) film na 8
Pucha10

Widziałem Nienawistną 8 z 10 razy, nadal mi się nie nudzi i myślę, że temu filmowi nie tyle sporo brakuje do 8, co jest po prostu troszkę inny, w nieco odmiennym klimacie. U Tarantino są pewne naprawdę pikantne smaczki, których w El Royale nie doświadczyłem. Co nie zmienia faktu, że film jest naprawdę dobry.

dabram17

Dakota była nieziemska?! Chyba inny film oglądaliśmy, najsłabszy punkt w obsadzie.

ocenił(a) film na 8
dabram17

Film bardzo na tak, mega klimat, bardzo dobrze zgrany- zachwycają zwłaszcza panowie, muzyka, fabuła

ocenił(a) film na 6
dabram17

Owszem, film w stylu Tarantino tylko szkoda, że bez jego błysku, np. dialogi są znacznie gorsze. Można obejrzeć, ale 9? Chyba żartujesz...

ocenił(a) film na 4
Alex303

Zgadzam się. Neonowy klimat fajnie zagrał, podział hotelu na dwa stany też był całkiem udanym pomysłem, ale to wciąż tylko pomysł - nie miało to żadnego znaczenia dla fabuły, ale miły dodatek.
Sam film to takie EEEH. Moim zdaniem ratuje go Chris, który bawił głównie faktem, że Thor może być psycholem (aczkolwiek to już kolejny film, w którym Hemsworth jest sprowadzany do roli torsu jak niegdyś McConaughey) i postać Milesa, który to cały film przypominał Toma Hollanda. Fajnie zagrany wątek,

xGrabo

Odniosłam wrażenie, że to w sumie film pisany pod jedną rolę - Jeffa Bridgesa. I tyle.

ocenił(a) film na 4
eweczka_spoko

W sumie chyba masz rację. Na pewno była najlepiej scharakteryzowana

ocenił(a) film na 7
xGrabo

dokladnie tak - szkoda ze nie pociagneli zupelnie tego pomyslu z podzialem hotelu w fabule :/

ocenił(a) film na 3
xGrabo

W tym filmie jest kilka ciekawych pomysłów, tylko żaden nie jest doprowadzony do końca...

ocenił(a) film na 8
dabram17

Są jakieś napisy albo niezła jakość z lektorem?

Sharimsejn

Chyba od dzisiaj można już znaleźć polskie napisy w internecie.

ocenił(a) film na 7
dabram17

Trochę właśnie bardziej subtelny niż filmy Tarantino, mniej cięte dialogi, mniej cytowania innych dzieł popkultury, mniej wulgaryzmów, ale jak najbardziej składnie połączone wątki.

W sumie mi się najbardziej podobało to, że w jakimś sensie każda postać była spoko, a przynajmniej ciekawa, więc jak się zmieniała perspektywa patrzenia z jednego bohatera na drugiego, to wciąż fajnie się śledziło fabułę.

ocenił(a) film na 3
RipRoy

Jak połączone wątki? One w ogóle nie są połączone...

ocenił(a) film na 5
dabram17

może w kinie ale w doma film mnie nie wciągnął,a fabuła po..er.... xd ale to moje zdanie.

dabram17

Nie zgadzam się, że w stylu Tarantino. Lekko się o niego może ociera. I dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones