PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686845}

Żałuję!

Spijt!
7,4 4 572
oceny
7,4 10 1 4572
Żałuję
powrót do forum filmu Żałuję

No wlasnie jest pewno ALE... Ogladajac ten film i czytajac mase pozytywnych recenzji liczylem
naprawde na to ze film bedzie na poziomie 'NASZEJ KLASY' ale troche sie przeliczylem... Film
'NASZA KLASA' o wiele mocniej targal emocjami i gra mlodych aktorow wydawala sie lepsza.
Wogle moim zdaniem 'NASZA KLASA' jest lepszym filmem a pamietajmy ze porownuje oba filmy
bo poruszaja praktycznie ten sam problem ktorym jest szkolna przemoc i przesladowanie. Nie
zapominajmy ze na naszej pieknej ''ZIELONEJ WYSPIE'' w polskich gimnazjach podstawowkach
i liceach... dochodzi do o wiele gorszej fali przemocy niz w tym filmie. Pamietacie zapewne
historie sprzed kilku lat ktora wydarzyla sie w Polsce o mlodej bodajze 14 latce ktora popelnila
samobojstwo glownie dlatego ze niewy3mala psychicznie szkolnego przesladowania i co
gorsze przesladowania przez internet gdzie ja szykanowano i oczerniano. Mloda dziewczyna
wstydzila sie o tym mowic na glos zamknela sie w sobie nie proszac nikogo o pomoc i powiesila
sie. Smutna przerazajaca historia z naszego kraju a takie historie zdarzaja sie kilka razy w roku
ale o tym sie nie mowi i zapewne film nigdy nie powstanie ;-( ...

punisher822_filmweb

Jest taki film. Przytul mnie (2010)
Jest to historia bardzo podobna do tej o Ani z Gdańska (bo o nią Ci zapewne chodzi). Czytałam nawet opinie jakoby twórcy właśnie na niej się wzorowali. Nie wykluczam, że mogło tak być. Tak czy inaczej film powstał i to cieszy, bo o takich problemach trzeba mówić.
Nie może się równać z Naszą klasą, ale warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
zuzanna_90

polecam ci DOG POUND...

ocenił(a) film na 7
punisher822_filmweb

Witaj ZUZIA LALKA NIEDUZIA ;-)! Filmu PRZYTUL MNIE nie widzialem i nie mam pojecia czy jest to historia z Danii czy z Polski ale jest bardzo podobna. W Polsce tez nagrali chlopacy po kryjomu kompromitujacy filmik mlodej dziewczynie i zaczeli go najpierw pokazywac w szkole a potem zaczeli to rozsylac po necie robiac z niej kompletna wywloke i posmiewisko. Dziewczyna niewy3mala tego stresu i sie powiesila. Wydaje mi sie ze odkad panuje moda wszechobecnych aparatow i kamerek w komorkach to takie historie powtarzaja sie na calym swiecie. A Twoim zdaniem PRZYTUL MNIE jest lepszy i lepiej zagrany od SPIJT???

punisher822_filmweb

Dog Pound oczywiście znam i bardzo lubię.
Co do Przytul mnie i Spijt, to dość trudne pytanie, ale mnie osobiście chyba jednak Przytul mnie ciut bardziej podeszło. Ale myślę, że to kwestia gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones