PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686845}

Żałuję!

Spijt!
7,4 4 572
oceny
7,4 10 1 4572
Żałuję
powrót do forum filmu Żałuję

Bardzo mi się podobało w tym filmie to że głównym bohaterem był David który na tą sytuację patrzył z boku. Zazwyczaj takie filmy są kręcone z punktu widzenia pokrzywdzonego a tu nowość.Wiedzieliśmy dla czego był miły dla Jochema i czemu mu pomagał wiedzieliśmy tak że dla czego David odmówił Jochemowi pomocy. Gdyby zdarzenia te były pokazywane tak jak widział to Jochem nie wiedzielibyśmy tego a Davida pewnie znienawidzilibyśmy za odmowę pomocy. Podobało mi się też to że pokazywali też to jak żyje David i to miało chyba pokazać ze kiedy się ma znaczącą pozycie w szkole można pomuc innym.
Przepraszam z góry na błędy ale się śpiesze.
Pozdrawiam

P.S
Muszę przyznać że szkoda mi się zrobiło potem Davida ponieważ strasznie przeżywał ten pocałunek Very i smierć Jochema. Można tak popaść w depresje.

ocenił(a) film na 9
Violetta_Stosel

Chyba czegoś nie wyłapałam, było wyjaśnione czemu David mu nie pomógł? Najpierw zobaczył przyjaciela całującego się z Verą, wkurzył się, ale czemu był zły też na Jochema i kazał mu się odwalić? Ja własnie tego nie zrozumiałam i znienawidziłam go za brak pomocy i złamanie obietnicy.

ocenił(a) film na 6
myszartek

Zrozumiałam to w ten sposób, że David był wściekły, ponieważ dziewczyna w której był zakochany calowala się z innym, a jak wiadomo ludzie są takimi istotami, ze czasem nasze własne problemy przeslaniaja mam problemy innych:) David był tak przygnebiony i zły, ze nie interesowalo go to co się dzieje z johemem i myślę, ze zachował się dość "ludzko". Czasem coś robimy pod wpływem złości (A w tym wypadku nie robimy) i potem tego żałujemy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones