PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10039211}
7,4 910
ocen
7,4 10 1 910
Prosta sprawa

"Prosta sprawa" to historia o długu, sprawiedliwości i honorze. O walce dobra ze złem.  Historia bezimiennego bohatera, który wyrusza w podróż, żeby odnaleźć człowieka, który wiele lat temu, całkowicie bezinteresownie pożyczył mu pieniądze. Kiedy okazuje się, że ów człowiek, wmieszany w rozgrywki z lokalną mafią sam teraz potrzebuje"Prosta sprawa" to historia o długu, sprawiedliwości i honorze. O walce dobra ze złem.  Historia bezimiennego bohatera, który wyrusza w podróż, żeby odnaleźć człowieka, który wiele lat temu, całkowicie bezinteresownie pożyczył mu pieniądze. Kiedy okazuje się, że ów człowiek, wmieszany w rozgrywki z lokalną mafią sam teraz potrzebuje pomocy, bezimienny podejmuje jedyną, moralnie słuszną decyzję. Stanie po jego stronie, wywołując tym samym ciąg dramatycznych zdarzeń. Od teraz będzie walczył o życie, i to nie tylko swoje, z gangsterami jeleniogórskiego półświatka.  Z pozoru prosta sprawa szybko obróci się w brawurowe kino akcji z opowieścią o zasadach, które nigdy się nie dewaluują.

Prosta sprawa
Zwiastun nr 1
Prosta sprawa
Wywiad wideo Piotr Adamczyk: Polacy też potrafią. Możemy być dumni z "Prostej sprawy"
Prosta sprawa
Spot nr 1
nr 1 2024-05-13T12:56:08 https://fwcdn.pl/webv/89/61/68961/68961.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/11/10039211/PROSTA_SPRAWA___Oficjalny_zwiastun___Premiera_17_maja.vp9.1080p.webm
Prosta sprawa zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

na podstawie
dystrybucja
Canal+
studio
Canal+ Polska / Hungry Crocodiles
tytuł oryg.
Prosta sprawa
inne tytuły
Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Netflix, Hbo max, Canal plus manual, Disney, Canal plus, Player plus, Tvp, Amazon, Skyshowtime, Viaplay, Play now, Itunes, Polsat, Apple tv, Millennium docs against gravity, Piec smakow, Nowe horyzonty, Kino pod baranami, Mojeekino pl, Cineman, Ninateka, Flix classic, Play krakow, Vod pl, Katoflix, Outfilm, 35mm, Wfdif, Vod warszawa, Red carpet, Dafilms, Rakuten, Film box, Tv smart, Megogo, Arte tv Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones