Jedyni w swoim rodzaju

Kto by pomyslal ze wszyscy juz nie zyja..dali nam wspanialą rozrywke przez swoje role..Zandarmi pozostaną nieśmiertelni dzieki nim.

5
  • Wystarczy,że spojrzysz na daty urodzin aktorów grających żandarmów.Napisałaś swój post w połowie 2017 roku.Cuda się zdarzają tylko w mitologii katolickiej,w życiu realnym-nie!Czy te filmy będą się podobać,za kilkadziesiąt lat?Szczerze w to wątpię.Świat się zmienia i to w coraz gorszym kierunku.Pozdrawiam Ciebie serdecznie.

    • Cuda się zdarzają w REALNOŚCI, nie w mitologii, bo nie byłyby cudami. Cud to nadprzyrodzone zjawisko w przyrodzonej rzeczywistości, np.uzdrowienie. Kościół kanonizując jakiegoś świętego opiera się na cudzie, najczęściej na uzdrowieniu z śmiertelnej choroby, a więc opiera się na świadectwie ze szpitala, podpisanym przez lekarzy o obojętnym wyznaniu, światopoglądzie, nawet przez ateistów - że np.dana osoba chorowała na raka, miała już zniszczone narządy, ale wyzdrowiała, często NAGLE (tak było np.z dr Półtawską w l.60, gdy chorowała na raka, bp Karol Wojtyła wysłał prośbę o uzdrowienie do o. Pio, a on nie widząc nawet jej, modląc się ok.2,5 tys. km dalej, spowodował, ze wypisano ją ze szpitala, dając świadectwo - na papierze, podpisanym nawet przez niewierzących - niewytłumaczalnego naukowo uzdrowienia).

      • Kochany, ale to jest forum o filmach i to forum dla amatorów o niekoniecznie dobrym guście i wiedzy na temat sztuki filmowej.Celem tego forum jest dzielenie się spostrzeżeniami i swoimi subiektywnymi odczuciami na temat filmów, które się forumowiczom podobają, bądź nie.A nie jest to forum o wierze rzymskokatolickiej,wiec skończ tą "ewangelizację".Naprawdę nie wiesz czym jest nowotwór?Może i dobrze.W tym temacie powiem ci jedno,z punktu widzenia ekonomii lepiej opłaca się "leczyć" chorych na nowotwory niż ich wyleczyć.Są darmowymi królikami doświadczalnymi dla koncernów farmaceutycznych,bo większość chorych chce żyć, infantylnie obawiając się śmierci ,która jest naturalną koleją rzeczy.Wykorzystują to zarówno koncerny farmaceutyczne, wciskając naiwniakom "pigułki" i religie wciskając im swoje "modlitwy i wstawiennictwa".Obie te cwaniackie "formy", nie robią tego oczywiście pro bono, tylko co łaska plus vat .No cóż, na ludzkiej głupocie można żyć wygodnie przez całe krótsze lub dłuższe życie i dorobić się krocie.A ten wątek dotyczył przesympatycznej,infantylnej komedii o przygodach francuskich żandarmów.Stworzonej po to żeby, rozbawić chociaż na czas trwania seansu,ludzi którzy ją oglądają,tych chorych i nieszczęśliwych też.I chwała za to twórcom i aktorom grających w takich filmach.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: