PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110989}

Żelazne Anioły 3

Tian shi xing dong III mo nu mo ri
6,4 274
oceny
6,4 10 1 274

Żelazne Anioły 3
powrót do forum filmu Żelazne Anioły 3

Maksymalna nawalanka

ocenił(a) film na 8

W tej części scenariusz ograniczono do minimum. Gdyby wyciąć całą akcję, zostałoby może 20 minut. Sceny walk stoją na wysokim poziomie, więc łatwo zapomnieć o lipnej fabule. Szkoda, że ze składu aniołów ostała się tylko Moon Lee oraz Alex Fong. Na szczęście rozdają ciosy za całą resztę. Jedyny minus to brak udziału Moon w końcowej akcji. Liczyłem, że dowali tej blondynie, co wyglądała jak Niemka. Fanów Aniołów nie trzeba zachęcać do obejrzenia. Resztę zachęcam, by obejrzeli cykl w odpowiedniej kolejności.

Bonus: Muammar Kaddafi :D

Rezun

ja tak samo mialem nadzieje ze te dwie panie staną w sobie szeregi, a tu zaskoczenie.
hmm brakowalo mi tej wspolnoty aniolkow. koncowa walka bez moon lee to nie to samo. ale chyba dali jej odpoczac bo i tak odwalila niezly kawal roboty.

Rezun

w tej czesci chyba pobito rekord w ilosci zgonow na ekranie.kino klasy b i nic wiecej.1 czesc zdecydowanie najlepsza,pozniej 3 i na koncu 2.brak jakiegokolwiek sensu w tym filmie.lubie stare filmy ale to jest zwykla nawalanka i to na nedznym poziomie.obejrzalem tylko dlatego ze widzialem 1 i 2.

ocenił(a) film na 7
Rezun

Dobre sceny walk ale 1 i 2 lepsza...

simon3333

Macie może napisy PL?

ocenił(a) film na 7
Damar3478

Ja chyba ten film oglądałem z angielskimi napisami,bo chyba nie było polskich,ale do końca nie pamiętam...

ocenił(a) film na 6
Damar3478

Na c.h.o.m.i.k.u.j są.

returner

Za mało Moon na ekranie, i liczyłem na pojedynek z tą blondi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones