PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207}

Żołnierze kosmosu

Starship Troopers
6,5 45 256
ocen
6,5 10 1 45256
6,5 14
ocen krytyków
Żołnierze kosmosu
powrót do forum filmu Żołnierze kosmosu

Scena w której Denise Richards leci i nagle pojawia się się ta asteroida, dowódca oznajmia
przez megafon "6 sekund do zderzenia", napięcie rośnie... :P Denise uderza panicznie w
szybkę żeby dostać się do przycisku awaryjnego uniku, po czym drugi pilot zaczyna swoj tekst:

"Przygotować się do uniku...
3...
2...
1..."

A jak z uwagą obejrzeć to scena odliczania się zaczyna po 6 sekundach od ostrzeżenia o
czasie do uderzenia... Oj długo się śmiałem :D :D

ocenił(a) film na 9
filip404

Czep się tranwaja

ocenił(a) film na 8
filip404

Człowieku, to naprawdę tak mały błąd, że prawie niewidoczny! Dajcie spokój...

filip404

Wg. mnie więszym absurdem jest że na planecie robali jest atmosfera pozwalająca ludziom oddychać xP Film i tak spoko ;-)

ocenił(a) film na 8
Stonn

Na ziemi są robale i oddychają.

bonarx

Nie chodzi mi o to, że na tej planecie żyły robale. Mówię o samej planecie (tak ją poprostu nazywali). Uważam za mało prawdopodobne by atmosfera podobna do naszej na ziemi wystąpiła gdzieś indziej.

ocenił(a) film na 7
Stonn

Jeżeli na planecie istnieje życie oparte na białku węglowym (a z uwagi na właściwości chemiczne pierwiastków takie życie jest najbardziej prawdopodobne), skład atmosfery będzie podobny do atmosfery ziemskiej, choć na pewno nie tej współczesnej. Istnienie gigantycznych robali (zakładając, że są podobne do ziemskich stawonogów) jest możliwe tylko przy dużo wyższej zawartości tlenu (takie warunki istniały też na Ziemi 500-300 milionów lat temu i wtedy owady były dużo większe niż dziś).

ocenił(a) film na 10
filip404

dla mnie absurdem było to ,że majac tak nowoczesna technikę nie piz ..dli jakieś atomówki na tę planetę, przecież przed atakiem piechoty leciały te ich statki i zrzuciły kilka bomb, po czym wysadzili zólnierzy żeby wystrzelali robale, bez sensu, czemu nie jeb..li jednej konkretnej bomby?

ocenił(a) film na 10
pimpelson

Obejrzyj trzecią część :)

Jahmaican

Przecież 2 i 3 części nie da się oglądać ... lepiej opowiedz o co chodzi jeśli udało Ci się to obejrzeć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones