PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285237}
6,2 2 188
ocen
6,2 10 1 2188
Żołnierze mafii
powrót do forum filmu Żołnierze mafii

T R A G E D I A!

ocenił(a) film na 1

Nigdy nie komentuje filmów, ale ten musiałam. Oglądnełam do połowy i jedyna fabuła to kolesie ruchający prostytutki. Zanej akcji, dno!

ma_rka

Podzielam zdanie przedmówcy. Szkoda czasu na ten film.

ocenił(a) film na 3
LutrzyK

Tak zgadzam sie panowie wielcy mafiosy ktorzy klna bzykaja sie kaza ladnie ruszac dupa tak jak bylo w ta scena w kiblu Komus sie utnie jezyk kogos sie postzeli cos wepnie do dupy . A potem sie skonczy film 3/10

ocenił(a) film na 10
kinoman85

widać, że nie masz pojęcia o tym jak działa 'mafia' i jak wygląda ich życie. Ten film był dla was za trudny ;]

ocenił(a) film na 2
ma_rka

też tylko pół filmu wytrzymałem lipa na całego pajace a nie mafiozi 2/10

ocenił(a) film na 10
ma_rka

bo to jest film przedstawiający jak wygląda francuska przestępczość (i pod tym względem jest bardzo realistyczny), a nie jakieś pościgi i strzelanki.

ocenił(a) film na 3
mackeey88

A ty wiesz może mafia działa w ten sposób ale film został pokazany w nudny sposób a miał przerazac.

ocenił(a) film na 10
kinoman85

gówno wiesz na temat mafii ;] ten film jest bardzo prawdziwy. Filmy o mafii nie są robione po to, żeby przerażać. Nie dorosłeś do takich filmów więc ich nie oglądaj

ocenił(a) film na 3
mackeey88

Prawda o mafii gówno wiem a film to też gówno.

ocenił(a) film na 10
kinoman85

dla dzieci i ludzi, którzy nie znają tematu ten film to gówno, dla innych konkret.

ocenił(a) film na 3
mackeey88

I na tym zakończ

ocenił(a) film na 7
mackeey88

No widzę spec "na masę" się trafił.......empirycznie zgłębiał temat. Chociaż jak akurat dałem wysoką ocenę, pewnie z uwagi na brutalność. Film jest dobry , bo pokazuje, ze zbóje to nie są mili dowcipni koledzy czy też jacyś tam "ludziowe honoru", ale właśnie....zbóje. Obić komuś mordę, podymać, okraść, postrzelać, ot skomplikowane życie. A poza tym gadają po francusku, a nie tylko "fuck, fuck, fuck"....trochę oryginalności.

ma_rka

No ja tez podzielam zdanie. Szkoda czasu. 2/10

ma_rka

domyślam się że wyłączyłaś bo tak naprawdę nie oglądałaś uważnie i nie mogłaś znieść tego że coraz mniej kumasz. Film jest bardzo dobry, to tak naprawdę historia cyngla. Jest francuski klimat choć według mnie jest go za mało. Nie ma pieprzenia o romansach co usilnie wplatają reżyserowie w ostatnich latach do filmów gangsterskich. To film dla facetów nie namawiałbym swojej dziewczyny żeby go ze mną oglądała. Ode mnie 8/10.

ocenił(a) film na 8
ma_rka

"kolesie ruchający prostytutki"

dobra zachęta do obejrzenia tego wyśmienitego filmu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones