La vie d'Adèle

2 godz. 59 min.
7,0 40 469
ocen
7,0 10 40469
29 515
chce zobaczyć
7,9 17
ocen krytyków
{"rate":7.882353,"count":17}
{"type":"film","id":655740,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/La+vie+d%27Ad%C3%A8le-2013-655740/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Życie Adeli – Rozdział 1 i 2
  • Nie wiem za co ten film ma tyle nagród. Za seks w filmie?
    Główna bohaterka strasznie wnerwiająca i film dość nudny

• cezarylee ocenił(a) ten film na: 8

malinkaa88 Głupoty gadasz, właśnie skończyłem ogladać go na VOD. Mimo, że prawie 3h, nie nudzi, każdą minutę pochłanialem z zaciekawieniem. Nie chodzi tu o sceny sexu, choć nie powiem, że były świetne ;-) Adele E. świetnie zagrała, bardzo naturalnie.. Z chęcią obejrzę go ponownie i oczywiście polecam.

• malinkaa88 Nudny jak flaki z olejem. Ciągnące się sceny posiłków. Drugą godzinę w większości przewinęłam na podglądzie.

• admater85 ocenił(a) ten film na: 6

malinkaa88 Film może nie jest beznadziejny, ale wiele nagród i wysokich ocen ma z powodów poprawności politycznej. Ostatnimi czasy samo to, że bohater jest homo lub bi powoduje, że ludzie oceniają go wyżej (może ze strachu, że jak ocenią go nisko, to będą oskarżeni o homofobię?).

Film jakich wiele, jak dla mnie maksymalnie 7/10.

Jest w nim także wiele rzeczy szkodliwych. Np. teraz widzę scenę, gdzie rodzicie przy jedzeniu podają dzieciom (15lat to dzieci) wino. Dla mnie to skandal.

• admater85 We Francji podawanie lampki delikatnego wina do posiłku, nawet młodzieży, nie jest niczym nadzwyczajnym.
    Film tez robi wrażenie, jakby się dział w krótkim czasie, ale ostatecznie wiemy, ze przedstawia kilka lat z życia Adeli.

• admater85 „ Jest w nim także wiele rzeczy szkodliwych. Np. teraz widzę scenę, gdzie rodzicie przy jedzeniu podają dzieciom (15lat to dzieci) wino. Dla mnie to skandal.” Hahahaha co za zaściankowy cymbał, haha. Chyba, że to taka prowokacja była? Ja prdl.

• admater85 ocenił(a) ten film na: 6

prynt To, że w jakimś kraju coś jest normalne, to dla mnie też ma być? Nie, podawanie wina dzieciom nie jest normalne.

Ps. Ciekawe czy na żywo byłbyś taki odważny w słowach :) mocno w to wątpię :)

• malinkaa88 nie znasz się na dobrych filmach i tyle

• Weronka90 Każdy ma swój gust moja droga, więc nie miej bólu dupki.

• malinkaa88 Niby tak