PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282892}

Życie Pi

Life of Pi
7,1 151 089
ocen
7,1 10 1 151089
6,0 20
ocen krytyków
Życie Pi
powrót do forum filmu Życie Pi

Oglądam sobie Życie pi, końcówka, opowiada historię ta bardziej wiarygodną, nagle zmienia wątek i mówi co będzie za chwilę na Polsacie, jaki wątek będzie w następnym odcinku Polsatowskiego serialu, mówi o jakiejś nowej premierze.. ehh reżyser nie powinien przyjąć kasy za reklamę Polsatu.

petret

Telewizor owszem posiadam, jednak przede wszystkim do internetu i filmow nie-telewizyjnych w porzadnej jakosci, czasem rowniez 3D. Sluzy jako wiekszy monitor, odtwarzacz, czasem leca w nim tylko wideoklipy z internetowych stacji muzycznych bez reklam, jak w viva czy eska, na ktore rzygam tecza. Ewentualnie radia tez czasem poslucham, zdarza sie, ze nawet na nie popatrze. Nie wlaczam telewizora w zadnych innych celach, tym bardziej zwiazanych z ogladaniem filmow wyswietlanych w pietnastominutowych odcinkach z dwunastominutowymi przerwami na siku. Czesto tu na filmwebie mozna trafic na propozycje filmow do obejrzenia w TV, wtedu zdarza mi sie skorzystac, ale warunek jak wyzej - TVP badz inna stacja bez reklam i innych zbednych udziwnien. Polecane tytuly rejestruje i szukam w necie, jesli nie ma innej opcji, a wydaja mi sie interesujace. Podobnie jest dzis, kiedy to trafilem do tego tematu poszukujac wiedzy po aferze jaka wywolal polsat i dyskusji, a raczej namietnym ubolewaniu na jednym z lepszych technologicznych blogow. Naszla mnie chec, by sprawdzic co faktycznie stracili widzowie stacji z reklama, tym bardziej, ze w chwili premiery jakos za bardzo mnie ta opowiesc nie zainteresowala. Czasem juz tak jest, ze cos zdobywa moje wieksze zainteresowanie dopiero po latach. Zatem dzis poznym wieczorem ogladam Zycie Pi, bez reklam i innych zbednych p'erdol, tym razem rowniez w 3D. Absolutnie zadnej kasy z reklam. ;)

movies_2

no ludzie :) oszaleliście ! kto korzysta z usług tv :D

ocenił(a) film na 7
movies_2

Polsat dał popalić , nie ma co. Jakby ktoś choć trochę pomyślał o widzach to by takiej reklamy nie puścił w czasie seansu. Ale reklama to pieniądz i to jest najważniejsze !

ocenił(a) film na 9
movies_2

Przecie sie pisze chistori ! urzyj słownika gamoniu!

ocenił(a) film na 7
movies_2

Dokładnie!

ocenił(a) film na 9
movies_2

0 szacunku dla filmu i widza sukinsyny