PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33128}

Życie za życie

The Life of David Gale
7,8 108 440
ocen
7,8 10 1 108440
7,0 10
ocen krytyków
Życie za życie
powrót do forum filmu Życie za życie

Proszę o rzeczowe argumenty. Dla mnie film jakich wiele i niczym się nie wyróżnia. Może nie
przysypiałem na nim, ale przez większość jego trwania strasznie przewidywalny i ...jakby to
powiedzieć "bez jaj". Wiadomo że końcówkę trudno przewidzieć, aczkolwiek jak już rozstrzygały się
ostatnie tajemnice, też przewidywałem następne. Gra aktorów rozczarowuje. Takie nazwiska a tak
to wyszło przeciętnie. Zwłaszcza rola Kate Winslet kompletnie bez wyrazu. Tragedii nie ma, ale
film jakich wiele. Nie rozumiem zachwytów.

ocenił(a) film na 8
crimson80

film ma tak wysoka ocene poniewaz podobal sie wielu osobom, to chyba oczywiste
twoje argumenty bardzo rzeczowe nie sa, trudno powiedziec "przewidywalny", a zaraz potem, ze trudno przewdziec zakonczenie
normalne ze historia staje sie dla widza w ktoryms momencie jasna, nie tylko filmy ktore maja zakonczenie po ktorym widz czuje sie jakby dostal z plaskacza sa dobre
do gry aktorow nic nie mam, porzadnie zagrali swoje role, historia ciekawa, dobrze opowiedziana i wciagnela mnie, a w dodatku film bedac calkiem rozrywkowy porusza dosc ciezki temat i sklania do refleksji i stąd tez wysoka ocena

ocenił(a) film na 6
crimson80

Też się zastanawiam. Film z pewnością nie jest wybitny. Tutaj bardziej chyba chodziło o przekaz, że kara śmierci jest zła. Gra aktorów faktycznie bez szału, szczególnie Winslet i Mann. Ogólnie mocno przewidywalny. Podobnie jak Ty - nie przysypiałem na nim, ale i też nie będę do niego wracał.

ocenił(a) film na 6
crimson80

Tez sie nad tym zastanawialam. Film zupelnie przecietny, a najbardziej rozczarowala mnie Winslet. Mozna obejrzec, ale szalu nie ma.
Sposob krecenia filmu, muzyka, zdjecia, traca myszka, mimo, ze film ma tylko 11 lat. Obejrzalam zachecona wysokimi ocenami, a film niczym mnie nie uwiodl.

ocenił(a) film na 9
Mary1986

bo ma swoją magię.Nie każdy zasługuje by w niej uczestniczyć tak jak nie każdy musi wierzyć w Boga...

wilkrobert132

co? co to za porównania głupie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones