PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363364}

Życie.po.Życiu

After.Life
6,4 19 279
ocen
6,4 10 1 19279
Życie.po.Życiu
powrót do forum filmu Życie.po.Życiu

Czułem się oszukany w tym filmie nie wiedziałem czy ona umarła czy jest przetrzymywana przez
szaleńca .Chociaż czym dalej końca filmu bardziej stawiałem na tą drugą opcje ,jak była jeszcze
jedna opcja to plus dla filmu .Bo ten film według mnie miał nasz oszukać oczarować i zadać
sobie pytanie jak kto w końcu było .Niestety sądzę że ten film może nudzić jest to kino wolne
pomału rozwija nie wprowadza nowych wątków idzie od początku jednym torem po mojemu ten
film trzeba kupić od samego początku . Mnie momentami film nudził i o mało bym nie przespał
końcówki.6/10













ocenił(a) film na 6
kinoman1985

Nie tylko ty miales taki problem:) tez nie wiedzialam czy zyla czy nie zyla i takze mnie chwilami nudzil wiec moja ocena jest taka sama jak twoja czyli 6 wiecej nie dam a Liam Neeson kompletnie nie pasowal do roli grabarza

rubia1988

No właśnie mam takie samo zdanie i tak samo oceniam film na 6, nie wiadomo co było prawdą a co fikcją, a zakończenie powinno być trochę lepsze....
Chodź bardziej pasuje ta opcja druga ,gdzie facet uśmiercał ludzi bo sam był lekko chyba psychicznie chory.....
Większość pewnie obudziła się w trumnie i zmarła....
Tym bardziej teraz w tych czasach pseudo pandemii,jest strach bo człowiek naprawdę może się w trumnie obudzić...

ocenił(a) film na 8
xxxfilmen

Exacly

kinoman1985

Chuja sie koles znasz .... na filmach

ocenił(a) film na 6
Damian_Pakosz

Odezwał.ten co się zna to czemu się trolu nie wypowiedzialeś na temat filmu.

ocenił(a) film na 1
kinoman1985

Czy widzieliście ten film? 11 letnie dziecko nie miało zwidów a przyszły narzeczony tylko potwierdził o czerwonej sukience. Zakończenie tego filmu to atak. Precz z komunistami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones