PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4956}

Życzenie śmierci

Death Wish
7,2 10 353
oceny
7,2 10 1 10353
7,0 6
ocen krytyków
Życzenie śmierci
powrót do forum filmu Życzenie śmierci

genial

ocenił(a) film na 10

Genialny film akcji. Wspanialy Charles Bronson, ktory zagrał w tym filmie zapewne rolę zyciową. Wyśmienita przez niego zemsta na bandytach to kanon gatunku.

użytkownik usunięty
OLEJ

Film jest rewelacyjny. Kolejne wersje są niezłe, ale dużo gorsze od jedynki. Charles Bronson jak zwykle świetny. To mój ulubiony aktor. Jeśli chodzi o Bronsona filmem numer jeden z jego udziałem jest dla mnie Hard Times

ocenił(a) film na 10

Dla mnie jeden z najlepszych filmów w dziejach kina z rewelacyjnym Bronsonem. Znacznie lepszy niż te obecne przereklamowane gówna typu Władca pierścieni czy Matrix (wiem że to inne gatunki) ale mimo to nie mogą się równać z Życzenie śmierci.

ocenił(a) film na 8
krzysg4

To dlaczego w "ulubionych" masz ... "Matrixa"?:) "Władca pierścieni" może się nie podobać komus ale na pewno do "gówna" mu daleko ...

ocenił(a) film na 8
stysiek

Matrixa nie doceniają tylko ci, którzy nie zdają sobie sprawy, że sami żyją w matrixie. Bracia Wachowscy stworzyli idealną analogię do naszego świata w swoim dziele. Widać krzysg4 prosty chłopak, najbardziej lubi strzelanie do zbirów w ramach zemsty.

@edit Nie zauważyłem daty. xD

ocenił(a) film na 8
ZiD0

Tak sie składa, że akurat dzisiaj wszedłem tutaj po kilkunastu latach i "na swieżo" zobaczyłem odpowiedz :) Watku jednak kompletnie nie pamietam, wiec nie ciagne :)

ocenił(a) film na 6
ZiD0

Obecnie są to siostry Wachowski...

ocenił(a) film na 8
debonair

Poważnie? Nie robisz mnie w balona? Łał.

ocenił(a) film na 6
ZiD0

bracia Wachowscy jakieś 5 lat temu poddali się operacji zmiany płci

ocenił(a) film na 8
debonair

No co ty?

ocenił(a) film na 8
OLEJ

Moim zdaniem jego najlepsza rola była w "Pewnego razu na dzikim zachodzie 1968" :)

ocenił(a) film na 10
returner

Potem Wielka ucieczka, i zaraz po niej Życzenie śmierci

ocenił(a) film na 8
nonamess

A w tym roku pojawi się remake "Życzenia śmierci" z B.Willisem.
Kolejny niepotrzebny remake. Pewnie też będzie dużo łagodniejszy od oryginalnej 1 i 2.
Zwłaszcza druga część bez cenzury miała odważne sceny.

ocenił(a) film na 10
OLEJ

Nic dodać, nic ująć!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones