PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850411}

Życzymy udanej jazdy: Psychodeliczne przygody

Have A Good Trip: Adventures In Psychedelics
6,3 3 895
ocen
6,3 10 1 3895
Życzymy udanej jazdy: Psychodeliczne przygody
powrót do forum filmu Życzymy udanej jazdy: Psychodeliczne przygody

Nudy straszne...

ocenił(a) film na 5

Film na zasadzie, że kilka sławnych osób opowiada jakie mieli tripy po lsd, grzybkach i innych dragach... Bez żadnych głębszych refleksji, podobne opowieści słyszałem od znajomych przy piwku, niektóre nawet były ciekawsze ;) ale żeby od razu o tym robić dokument...

ocenił(a) film na 7
psycoma

zrób taki dokument ze znajomymi i porównamy

ocenił(a) film na 8
psycoma

Ten dokument jest istotnym elementem w budowaniu świadomości społeczeństw na temat psychodelików. Sympatycznie ilustrowane historie mówiące o dobrych i złych stronach tych narkotyków.

ocenił(a) film na 5
Logmaster

tu się zgodzę

ocenił(a) film na 7
Logmaster

dokładnie. temu dokumentowi daleko od ideału (np. całkowicie nie zgadzam się odnośnie patrzenia w lustro ;]), ale ogólnie to dość nieźle przybliża ten temat. jest to na pewno krok w kierunku oddemonizowania psychodelików.

jeahwe

z czym dokładnie, co zostało pokazane w filmie nie zgadzasz się odnośnie patrzenia w lustro?

psycoma

Ja osobiście uważam, że ten dokument jest w jakimś sensie game-changerem. Mam wrażenie, że w szkołach uczyli nas, że wszystkie używki są złe i koniec, a przecież prawda jest taka ,że nawet jak będziemy promować takie podejście to i tak znajdą się osoby, które po nie sięgną. Skoro i tak po nie sięgną to dlaczego nie pokazac im "instrukcji obsługi"? Część z Was pomysli, przechwalanki/ zwykle historię to instrukcja obsługi? Tak, bo czytając jakąkolwiek instrukcje obsługi wiesz czego się spodziewać.

Cieszę się, że mówią o pozytywach, dzięki temu amatorzy wiedzą, że one istnieją. Jesli wiedzą, że istnieją to przynajmniej część spróbuję się ich doszukać. To już jakiś krok w przód ze "z góry przegraną walką" z narkotykami.

Kiedyś spróbuję i właśnie tych pozytywów będę szukał :)

ocenił(a) film na 5
pNq

Coś w tym jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones