PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235392}

1001 króliczych opowiastek

Bugs Bunny's 3rd Movie: 1001 Rabbit Tales
7,5 1 324
oceny
7,5 10 1 1324
1001 króliczych opowiastek
powrót do forum filmu 1001 króliczych opowiastek

Jak w temacie - Czy posiada ktoś ten film z lektorem? - może być TVRip, VHSRip, bądź nawet VHS (byle lektor i względnie 'czysta' ścieżka audio). Jestem gotów zapłacić za kopię.

Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrowienia.

TonyMontana

Ja posiadam tą bajkę na i jest w naprawdę dobrej jakości. Jeżeli jesteś zainteresowany to napisz tutaj lub na pw to gdzieś zuploaduję.

ocenił(a) film na 10
zubek29

Hej, jestem zainteresowany jak najbardziej, tylko jak pisałem wcześniej - wyłącznie wersją lektorską :) Taką jaka krążyła dawno temu po wypożyczalniach kaset. Z góry dzięki.

TonyMontana

A kurde sory, ja mam ją tylko z dubbingiem a nie taką jakiej szukasz czyli z lektorem. Sory, tylko ci zaśmieciłem temat.

ocenił(a) film na 10
zubek29

:) spoko, nic się nie stało, dzięki za odpowiedź. Pozdr.

TonyMontana

ja mam z lektorem jakbyś jeszcze po 6 latach potrzebował. Jakość nie powala, ale jest ;)

bubaszwaba

Ja jestem zainteresowana. Bardzo proszę o kontakt.

ocenił(a) film na 10
bubaszwaba

Oddam pół królestwa a wersję z lektorem! Proszę o kontakt.

stella_from_the_sea

o jakim królestwie mówimy? :)

ocenił(a) film na 10
bubaszwaba

Proszę sobie wybrać odpowiadające, wystaram się o każde :)

stella_from_the_sea

pisz na priv, bo ja nie umiem :P myślałam, że dodanie do znajomych mi to ułatwi, ale dalej nie mogę znaleźć, chyba że już nie ma takiej opcji

ocenił(a) film na 10
bubaszwaba

Cholera, ja też nie mogę znaleźć opcji wysłania wiadomości. Czy to będzie nadużycie jeśli poproszę o maila na tulicja@gmail.com?

stella_from_the_sea

jak coś to napisałam maila

zubek29

Witaj TonyMontana czy mółgbyś udostepnić 1001 KRÓLICZYCH OPOWIASTEK z lektorem ???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones