PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1210}

12 małp

Twelve Monkeys
7,6 218 617
ocen
7,6 10 1 218617
7,8 33
oceny krytyków
12 małp
powrót do forum filmu 12 małp

Polecam!

ocenił(a) film na 9

Zdecydowanie rola popisowa Brada Pitta! A film na wysokim poziomie. Lubię takie, nad
którymi jeszcze długo później się zastanawiam :) Właściwie to chyba nigdy nie będę pewna
w jakiej rzeczywistości żył James i czy to wszystko nie jest wymysłem chorego psychicznie
człowieka...

_zabka_

Dużo jest opinii osób, że to od tej roli zaczyna się dobre aktorstwo Pitta. Osobiście uważam, że była świetna California ale jest jeszcze jeden film, w którym zagrał świetnie i do tego film, który opowiada ciekawą historię. Wręcz niecodzienną - Siedem Lat w Tybecie. Polecm

ocenił(a) film na 8
_zabka_

Świetny film, ciekawy koniec - akcja jakby zataczała pętlę. Ale dla mnie James jest raczej jednoznaczną postacią - to człowiek, który przybył z przyszłości, by ratować przeszłość. A ostatnia scena dr Petersem wskazuje, że udało mu się wypuścić wirusa. ;) Co innego Shutter Island - do dziś nie mogę pojąć, co było rzeczywistością. ;)

ocenił(a) film na 9
ckkobiela

Mimo wszystko ja bardziej przychylam się do wersji wymyślonej całkowicie przez schizofrenika Cole'a - chociaż granica pomiędzy interpretacjami jest na tyle płynna, że trudno jednoznacznie zdecydować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones