127 Hours

1 godz. 34 min.
7,1 125 986
ocen
7,1 10 125986
26 080
chce zobaczyć
6,4 15
ocen krytyków
{"rate":6.4,"count":15}
{"type":"film","id":546975,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/127+Hours-2010-546975/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu 127 godzin
  • heavy_2 ocenił(a) ten film na: 9

Po prostu szokujący, paraliżuje wyobraźnię, wysysa powietrze z płuc i skuwa kończyny okowami lodu. Co za historia! I niech mi ktoś powie jak tu nie cieszyć się życiem. Końcowy tryumf bohatera niczym krok do wieczności. Ten happy end przyćmiewa wszystkie dotychczasowe...

• DiabeljestBogiem ocenił(a) ten film na: 7

heavy_2 SPOILER
    Ten nerw niczym struna od gitary można sobie tylko wyobrazić sku rwysyńskie cierpienie jakie odczuł główny bohater gdy go odcial .

• boromira_m ocenił(a) ten film na: 7

DiabeljestBogiem A ja się zastanawialam jak można zrobić film o człowieku, który utknął i przez kilka dni siedzi w jednym miejscu - jak widać można i to całkiem ciekawie. Końcówka totalnie mnie zaskoczyła, wręcz poraziła, a genialny utwór Sigur Rosa na końcu zrobił swoje.

• mariner1 ocenił(a) ten film na: 9

boromira_m oglądałem ten film parę lat temu ale nie przywiązałem do niego większej uwagi,ot koleś 5 dni siedział w kanionie,nic wielkiego ale kiedy dziś obejrzałem go ponownie w momencie końcowej sceny kiedy Aron wchodził do helikoptera chciało mi się płakać bo cieszyłem się że mu się udało,przeżył,takiej woli walki można mu tylko pozazdrścić

• Dzango360 ocenił(a) ten film na: 10

heavy_2 wspaniały film , wspaniała choć straszna historia i świetna (według mnie) gra aktorska.

• Dzango360 W końcu polsat się postarał a nie ciągle transportery

• Dzango360 ocenił(a) ten film na: 10

Avenalle co racja to racja :) pozytywnie mnie zaskoczyli

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 10

heavy_2 trafnie opisane!