PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496833}
6,4 28 592
oceny
6,4 10 1 28592
13
powrót do forum filmu 13

Jeszcze końcówka mnie wkurzyła (kto nie widział nie ch nie czyta!!) W Tak wielkim mieście Stathman przypadkowo dzień po turnieju natknął sie na chłopaczka, no litości. Za mało moim zdaniem rozbudowane postacie o ktorych tak naprawdę nic nie wiemy i mowa nawet o tych głównych zawodnikach turniejowych. Generalnie można obejrzeć ale nie trzeba. Po dniu ucieknie z głowy, w końcu samym motywem ruletki nie można sie podniecać, to trochę za mało. Jeszcze wkurzający motyw, że ludzie się podniecają niektórymi zawodnikami jakby w tym turnieju decydowały jakiekolwiek umiejętności, przecierz liczył sie zwykły fart i nic więcej.

ocenił(a) film na 6
tybor86

bo to tylko remake ze znanymi ryjami. oryginal jest miazdzacy - czarno bialy na dodatek

nigganigga

a kto powiedział że przypadkiem?

użytkownik usunięty
tybor86

Ja w ogóle nie rozumiem idei nakręcenia jeszcze raz tego samego scena po scenie lecz z innymi aktorami i to w kolorze... Gra aktorska moim zdaniem jeszcze gorsza aniżeli w oryginale. Czy rzeczywiście amerykanie są tacy zadufani w sobie, że nie tykają tego co nie swoje i że to co nie amerykańskie to każde inne jest złe? Uważam ten film za nieporozumienie, aż płakać mi się chce, że coraz mniejszy dostęp jest do kina europejskiego a zalewani jesteśmy tymi amerykańskimi gniotami.

ocenił(a) film na 6

reżyser, w tym też scenarzysta pozostał ten sam - to on zwalił film, mógł wymyślić coś innego, co się czepiasz amerykanów, skąd wiesz jaka była geneza remaku?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones