PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496833}
6,4 28 592
oceny
6,4 10 1 28592
13
powrót do forum filmu 13

Pomysł na scenariusz nawet dobry-ale za to bardzo przeciętne wykonanie, gra głównego bohatera bardzo słaba , mam wrażenie że mój kot odegrałby to lepiej !. Film stara się trzymać w napięciu i nawet mu wychodzi ale są momenty na wyskok do toalety a to niedobrze :) .Obsada hmm , Jason Statham nie kłammy się to przeciętny aktor ale i tak zagrał lepiej niż 50 groszy który zaświecił kilka razy facjatą i Mickey Rourke który chyba wpadł na chwilę na plan i nie do końca był trzeźwy . Reasumując miałem nadzieję że obejrzę niezły film przynajmniej ze względu na obsadę ale film jest ŚREDNI !!! 5/10 jak dla mnie,

ocenił(a) film na 5
sheriff0

niestety musze sie zgodzić... naszpikowali film tyloma dobrymi aktorami, również z ról drugoplanowych - a wyszła taka kiszka... Statham to aktor walki a nie aktor dramatyczny, choć prezentuje się w ciasnym garniturze jak zwykle niesamowicie... Rourke zagrał jak to on, dużo pasji, olewając wszystko dookoła... szkoda zmarnowanego pomysłu, bo pomysł na scenariusz znakomity, wszystko było dosć przewidywalne, nawet odnalezienie pieniędzy po wizycie na policji :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones