PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496833}
6,4 28 594
oceny
6,4 10 1 28594
13
powrót do forum filmu 13

Nie ma sensu ogladać tego badziewia,film zamula na maxa,wogole jeżeli występuje 50Cent to wiadome,że film musi być tanim gównem!!!

smal

film świetny i nie wiem co cię tak w nim zamula. Ja nie mogłem sie oderwać od ekranu i sam koniec filmu zaskakujący. POLECAM

ocenił(a) film na 2
smal

Z tym 50 centem to nie masz racji bo po pierwsze on nie gra tu głównej roli, po drugie dobrze tu akurat zagrał, po trzecie co najważniejsze inne filmy z nim są zajebiste chyba nie oglądałeś zawodowców , ulice we krwi albo odwaga i nadzieja. O filmie autobiograficznym nie wspomnę. 50 cent to wyśmienity aktor zasługujący na oskara mówie teraz całkowicie poważnie.
Poza tym każdy amerykański raper jest zarazem świetnym aktorem bo Ci ludzie mają wysoką charyzmę , której nie ma wiele współczesnych aktorów a zwłaszcza Polskich.

ocenił(a) film na 10
Dozo

może i tu 50 cent zagrał dobrze ale ja za nim nie przepadam wole DMX ' a on gra najlepiej z raperów moim zdaniem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones