PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863}

1900: Człowiek legenda

La leggenda del pianista sull'oceano
7,9 29 680
ocen
7,9 10 1 29680
6,9 9
ocen krytyków
1900: Człowiek legenda
powrót do forum filmu 1900: Człowiek legenda

Pojedynek był naprawdę świetny. Podobała mi się scena, kiedy trębacz poznaje 1900 na statku i razem "jeżdżą" fortepianem. Albo zdanie:

"Nie jest się przegranym, dopóki ma się do opowiedzenia ciekawą historię i kogoś, kto jej wysłucha".

Ogólnie sama fabuła filmu jest interesująca, wogóle się nie nudzi podczas oglądania. Polecam.

ocenił(a) film na 7
bennyhillshow

tak ta scena jest swietna, według mnie najlepsza w calym filmie i jescze ta gdy muzyką wyrażał uczucia ludzi na których się patrzył i jeszcze koniec jest bardzo dobry - 1900 pozostał soba nie zszedł ze statku :)
ale pojedynek - to co zagrał na koniec jakoś nie bardzo mi się podobało bywało lepiej, ale samo to jak pojedynek został rozegrany świetne!
i ta melodia, którą skomponował, gdy widział dziewczynę :) chcialabym muzykę z tego filmu przesłuchać...

bennyhillshow

Fantastyczna scena i fantastyczna muzyka. Film widziałem kilkakrotnie i nawet postarałem się o płytkę z muzyką z filmu. Gorąco polecam wszystkim.

Mucky_pup

Taa , muza Ennia rzeczywiscie kładzie na łopatki.

bennyhillshow

Dokladnie tak jak napisales. Film fenomenalny, po prostu mistrzostwo. Jeszcze podobala mi sie wyzej wspomiana scena jak gral muzyke, ktora wyrazala zgromadzonych ludzi i jak stal na schodkach, w polowie miedzy statkiem a ladem i patrzyl sie na miasto. No i oczywiscie niezastapiona muzyka Ennio Morricone...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones