PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816980}

1917

7,7 86 220
ocen
7,7 10 1 86220
7,1 49
ocen krytyków
1917
powrót do forum filmu 1917
Lukomek

Widziałeś Zjawe i popis Lubezkiego? Ale tak czy tak prawda, technicznie jeden z lepszych. Mocno inspirowany ostatnimi podpisami duetu Inarritu-Lubezki.

Lukomek

To mało filmów widziałeś...

ocenił(a) film na 5
Lukomek

Muzyka ? Serio odpaliłbyś tę muzykę do posłuchania ? Mnie ona śmieszyła. W scenie gdzie Niemiec ma zeza celując do bohatera na moście brzmi jak z jakiegoś serialu o policjantach z lat 90'

Lukomek

To mało widziałeś ;)

ocenił(a) film na 9
isleena

Ja widziałem dużo. I zgadzam się z opinią autora tematu. :-)
Moja ocena 9/10

ocenił(a) film na 8
wojtekrot

No już 2001 widziałeś, co to za akcja "kino rok po roku"?

ocenił(a) film na 9
p98

Oglądam po kolei filmy, po jednym na rok od początków po współczesność. Zacząłem od 1900 roku (choć żałuje że nie zacząłem od 1896 ). Dzięki temu widzę wyraźnie to jak zmieniało się kino i świat przez ostatnie 120 lat.

ocenił(a) film na 8
wojtekrot

Sam to wymyśliłeś? Sam wybierasz filmy? Jest taka książka 1001 filmów tam też są filmy rok po roku od początku do 2017r.

ocenił(a) film na 9
p98

Opieram się częściowo na tej książce, wiele filmów już widziałem wcześniej. Generalnie nie jest zbyt łatwo wybierać.
A wymyśliłem sam. Nie wykluczam po dojściu do 2020 roku, zacząć od początku.

ocenił(a) film na 8
wojtekrot

Bardzo fajny pomysł, ja tak robię z muzyką. Teraz przesłuchuję rok po roku z książki i z portalu RYM. Jestem w 1970r.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones