PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661776}
6,8 127 123
oceny
6,8 10 1 127123
7,1 19
ocen krytyków
22 Jump Street
powrót do forum filmu 22 Jump Street

Aczkolwiek obejrzałem do końca bez większego problemu, mimo że humor tam bardzo średnio mi
podchodził. Leciutka produkcja, która mimo tego, że nie oferuje inteligentnego humoru w
najmniejszym calu - jest całkiem znośna. Coś na zamulony wieczór, gdy już nie mamy już co ze
sobą robić, a zostało kilka piwek w lodówce.

A, i dodatkowy plus za soundtrack. Pozdrawiam.

hkcortez

Osobiście przypadła mi do gustu scena pojedynku Mercedes i Schmidtta - tutaj muszę przyznać, że banan pojawił się na twarzy. Co do reszty to odczucia mam podobne, humor średni, momentami miałem wrażenie, że na siłę, ogólnie bez rewelacji, nic nowego, kolejna produkcja, którą można zobaczyć tylko po to żeby zabić nudę. Ode mnie również 5/10.

użytkownik usunięty
hkcortez

nie zaśmiałem się ani razu...
ufff... martwiłem się, że to ze mną coś nie tak :P

ocenił(a) film na 4

haha

ocenił(a) film na 6
hkcortez

Też tak miałam, na 21 Jump Street wyłam ze śmiechu ale ta część była o wiele słabsza. Rozbawiło mnie raptem kilka akcji jak wietnamski Jezus, ojciec-szef laski Schmidta, nieudana próba parkour Schmidta na imprezie w akademiku a tak poza tym nic nowego nie pojawiło się w tej części. Myślę, że przyczyną tego jest że 22 Jump Street jest kopią pierwszej części z odwróceniem ról - tym razem Schimdt to oferma a Jenko kozak, schemat rozwiązania zagadki jest ten sam - bandyci to faceci z początku filmu współpracujący z kimś ze środka itd. Poza tym nie przepadam za filmami w środowisku studentów, klimat liceum ogląda się lepiej.

ocenił(a) film na 4
hkcortez

ja dwa no moze trzy

ocenił(a) film na 1
hkcortez

Suchar suchara sucharem pogania tym jest ten film.

hkcortez

Masz zwyczajnie smutne życie, nie przejmuj się, jesteś wśród większości

hkcortez

Po jedynce, która rozłożyła mnie na łopatki śmiechem spodziewałem się jeszcze więcej. Niestety tutaj już chyba nie starczyło pomysłów. Było zabawnie mniej lub bardziej w kilku miejscach ale nie płakałem ze śmiechu. Dla tych co nie widzieli filmów polecam zacząć od części drugiej :)

ocenił(a) film na 9
hkcortez

jednak wspolczuje gustu, bo hihrac sie na tym to nawet nalezy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones