PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661776}
6,8 127 323
oceny
6,8 10 1 127323
7,0 20
ocen krytyków
22 Jump Street
powrót do forum filmu 22 Jump Street

Scenariusz bez sensu, bardzo chaotyczny, a humoru jest klozetowy. Jeżeli Tatum w tym zagrał to
znaczy że ma depresję

ocenił(a) film na 7
brzydal1981_filmweb

uśmiałem się

ocenił(a) film na 9
brzydal1981_filmweb

Ja natomiast odnosze wrazenie,ze powinienes sie douczyc jezyka polskiego, zanim zaczniesz sie wypowiadac.

ocenił(a) film na 3
CichyMorderca

A ty powinienes spojrzeć na siebie zanim zaczniesz kogoś oceniac, bo po twojej ocenie wnioskuje że twój rozwój intelektualny jest bliski zeru skoro dajesz takie oceny takim filmom he. Smutne i zaraze Żałosne. ŻEGNAM

ocenił(a) film na 3
CichyMorderca

A jeśli chodzi ci o samo Ż to powiedzmy że sprawdzam wiedzę ortograficzną i interpunkcyjną uzytkowników Fimwebu, i biorąc pod uwagę ilosc osób odpisujących na ten post, ZDAŁEŚ EGZAMIN he. Gratulację, ale prawda jest taka że tym spostrzeżeniem Ameryki też nie odkryłes, niech ci będzie każdy powód jest dobry aby się dowartosciować, a patrząc na twoje oceny to kompleks goni kompleks he. Nara

brzydal1981_filmweb

Ile Ty masz lat? 1981 w Twoim nicku miało pierwotnie znaczyć 19.08.1?

ocenił(a) film na 5
brzydal1981_filmweb

A słyszałeś że każdy ma swój gust i obrażanie kogoś na jego podstawie jest wysoce dziecinnie i głupie? Wnioskując po twoich innych postach, składni zdań i ortografii myślę że mam do czynienia z jakimś trollem z tzw. gimbazy 'he'. Jeśli zamierzasz mnie wyzywać to się nie wysilaj. No tak zapomniałbym: "narka" "he"

ocenił(a) film na 5
brzydal1981_filmweb

Nie zapomnij poprawić sobie komentarza oceny tego filmu - "wrązenie" i "zaczoł" wygląda źle "he".

ocenił(a) film na 7
brzydal1981_filmweb

3 to zbyt krytyczna ocena.
7 -10 to zbyt przesadzona ocena" zgodziłbym sie na max 7-
Scenariusz nie był chaotyczny ani bez sensu( mógł być niedopracowany- ale to film dla zabicia czasu, odmóżdżenia, odpoczynku i zabawy- czyt. komedia). Humor nie był klozetowy- raczej młodzieżowy. Tatum nie jest jakimś super genialnym aktorem( tak samo Ice Cube i Hill). A ty musiałeś mieć depresję tworząc swój komentarz.

ocenił(a) film na 3
damiano0122

Ocena nie była przesadzona ponieważ lubię komedie typu American pie,wieczny student. A deprseje to miał chyba twój stary jak ciebie płodził he

ocenił(a) film na 7
brzydal1981_filmweb

WAIT ? Uważasz, że humor w komediach American Pie, czy Van Wilder jest dużo wyższych lotów niż humor przedstawiony tutaj?? Pytałem ojca czy miał depresję, gdy mnie płodził? Jego odpowiedz była jednoznaczna- niestety miał depresję. Co do mojego stwierdzenia "A ty musiałeś mieć depresję tworząc swój komentarz." nie chodziło o to, aby Ciebie urazić. Chciałem raczej zwrócić uwagę na błędy stylistyczne jakie popełniasz w wypowiedziach. Jeśli film Tobie się nie podobał, to Twój gust i Twoja sprawa. Według mnie 3 to zbyt surowa ocena, natomiast oceny powyżej 7 są wygórowane- i tyle w temacie.

ocenił(a) film na 3
damiano0122

A co ma wspólnego stylistyka wypowiedzi z moja opinia na temat tego filmu ?, nie trafił w mój gust i tyle ! , tak wynika z mojego komentarza. Gdzie tu masz błedy stylistyczne ?. Dajmy już spokój tym dywagacją ty masz swoje zdanie ja swoje i jest ok. Życzę miłego weekendu.Idę spędzic miłe chwilę z laseczka i oczywiście bez stanów depresyjnych he. Narka

ocenił(a) film na 3
damiano0122

A czy humor w powyższych komediach był wyższych lotów to niekoniecznie, ale gdybym miał porównać do np. Wieczny student to (aktorzy, dialogi, muza) wszystko zegrali idealnie, a w przypadku tej komedi śmiesznych momentów było jak na palcach jednej ręki. Wiadomo ile ludzi tyle charakterów i opini, tobie się spodobał a mnie nie. Przepraszam za tekst odnośnie twojego ojca. Znikam narka

brzydal1981_filmweb

Straszny prostak z Ciebie człowieku...

niedziu

he

ocenił(a) film na 3
niedziu

A ten sam komentarz ze śmiechem to oznacza pewnie zobaczyłeś swoje odbicie w lustrze i z tej bezsilności pozostał tobie tylko śmiech he

ocenił(a) film na 3
niedziu

A co ty możesz wiedzieć człowieku o MNIE ???, powiem tobie, NIC !!! i dlatego też takie inwektywy prosze zostawic dla swoich kumpli ze speluny !!!, a prostak to ciebie zrobl i nie dorobił he

brzydal1981_filmweb

Po przeczytaniu Twoich komentarzy, nie muszę wiedzieć o Tobie nic więcej, żeby wywnioskować, że jesteś prostakiem.

ocenił(a) film na 3
niedziu

Istnieje powiedzenie na ludzi takich jak ty, MĄDRZEJSZY GŁUPSZEMU USTĘPUJE i dlatego też .... NARA

ocenił(a) film na 5
brzydal1981_filmweb

Jedynka była o wiele lepsza.

Myślę sobie, film słaby, pewnie ma ocenę koło 5.. a tu 7,3 !
No i nie mogę w to uwierzyć.. niby jakim cudem.. jeszcze większa nota niż dużo lepsza pierwsza część.

Naprawdę zastanawiam się co sprawiło, że ludzie dają temu filmowi tak wysoką ocenę? Kilka scen jest dość śmiesznych, ale właściwie to nic poza tym. Scenariusz kompletnie nie trzyma się kupy, całość ratuje Ice Cube.

Film ogólnie lekki i przyjemny, choć oglądany na dwa razy, bo mimo kilku scen, był po prostu nudny.

ocenił(a) film na 3
forzamilan1

nie udzielam się dość często, ale dzisiaj miałem nieprzyjemność zobaczyć ten niby "dobry" film... jeśli macie więcej niż 18 lat to omijać szerokim łukiem! to jest dramat! w tym filmie najlepszą rolę gra raper ICE CUBE! co świadczy o poziomie tego widowiska...:( stracone blisko 2h. Boże chroń normalnych przed takimi dziwadłami:/

ocenił(a) film na 4
brzydal1981_filmweb

Film obejrzałam wczoraj,potwierdzam totalny gniot,odniosłam to samo wrażenie co Ty,brak spójności,komedia?jaka komedia?zero humoru,wynudziłam się na śmierć.O niebo lepsza była pierwsza część.

brzydal1981_filmweb

ahahahhaha 'zaczoł' może ty zacznij myślec ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones