PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844342}
7,7 45 609
ocen
7,7 10 1 45609
6,9 33
oceny krytyków
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
powrót do forum filmu 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

zwiastun

ocenił(a) film na 8

Co sądzicie o zwiastunie? Dla mnie jest naprawdę wbijający w fotel, na pewno będę musiała się przygotować emocjonalnie na ten film. Podoba mi się wizualna strona filmu. Ta mroczna, ciemna stylistyka może wyciągnąć głębię filmu i podkreślić okrutną historię Tomka Komendy. Nie wchodzę w szczegóły historii, dla mnie najbardziej liczy się wizualna strona filmu, a ta robi na mnie wrażenie.

ocenił(a) film na 8
joannamazurek_fw

Jest moc! Ten aktor to kozak, jakbym widział tego chłopaka. Kulesz, Frycz, wiadomo, że o ich role bać się nie trzeba.

ocenił(a) film na 8
joannamazurek_fw

W końcu za kamerą stoi Jan Holoubek odpowiedzialny za takie seriale jak Rojst. Jednak historii też nie można pominąć. Już zwiastun bardzo mnie poruszył. Kulesza bardzo nadaje się do takich ról, a Trojana nie bardzo znam więc jestem ciekawa.

joannamazurek_fw

duże emocje i za tym duże oczekiwania

ocenił(a) film na 8
waleniak_dawid

Okaże się po premierze, aczkolwiek zapowiada się dobrze.

joannamazurek_fw

wrażenie na mnie zrobił realizm zwiastuna i gra oczywiście Kuleszy ale też Trojana. Rola Komendy nie należy do najłatwiejszych jak mniemam

ocenił(a) film na 8
plasznik

to prawda, ten realizm o którym mówisz tworzą właśnie aktorzy. fajnie razem współgrają.

joannamazurek_fw

Zwiastun jest mega mocny, ale film chyba będzie bardziej się skupiał na tych przeżyciach więziennych i przeżyciach rodziny Komendy, tak mi się wydaje przynajmniej. Ale to prawda, zwiastują, że będzie utrzymany mroczny klimat

ocenił(a) film na 4
joannamazurek_fw

Jeszcze nie widziałem dobrego filmu wyprodukowanego przez TVN ,ale może tym razem się uda

ocenił(a) film na 8
Bartek_990

Muszę iśc na ten film nie ma bata
Teledysk Kazika też jest SUPER !!

giovanni50

Ja byłam dzisiaj i przepłakałam ponad połowę.

ocenił(a) film na 8
Szimu

Dokładnie ja tak samo. Pół filmu płaczu . . :(

ocenił(a) film na 8
Szimu

Ja właśnie wróciłem z kina ale nie płakałem bo zajadałem nachosy z sosem salsa :)

ocenił(a) film na 7
giovanni50

No, to gratulacje! To jest właśnie podejście do powagi kwestii poruszanej w tym filmie :-(

ocenił(a) film na 8
Ewiatko

To była zwykła rekonstrukcja zdarzeń

ocenił(a) film na 8
joannamazurek_fw

okazało się, że zwiastun zwiastunem, ale cały film wbija w fotel. Po wyjściu z kina na prawdę miałam ochotę płakać. Znaczy film dobry, skoro zostawia emocje jeszcze kawał czasu po obejrzeniu

ocenił(a) film na 8
joannamazurek_fw

wizualnie bardzo na tak, klimat mocno surowy. Ale jeszcze Trojan wspaniały w roli głównej.

ocenił(a) film na 8
zuzizuzi_615

super, idę w tym tygodniu na pewno

ocenił(a) film na 8
joannamazurek_fw

oby więcej takich filmów, wiele wniósł do mojego życia, od teraz inaczej będę postrzegać sprawy związane z sądownictwem

jagodowamilosc

I słusznie. Polecam właśnie postrzegać inaczej sprawy związane z sądownictwem. O ile przeciętny Kowalski byłby w stanie sam poprowadzić swoją sprawę, z rozpracowaniem faktów i dojściem do jak najbardziej logicznych wniosków, gdy dostrzega zdecydowany brak umiejętności ze strony osób rzekomo kompetentnych i dostrzega jedynie system i schemat, w którym się wszyscy wokół jedynie gubią i mylą, to musi być tylko już dramat. Moje osobiste doświadczenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones