PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33340}

25. godzina

25th Hour
7,4 70 621
ocen
7,4 10 1 70621
7,0 21
ocen krytyków
25. godzina
powrót do forum filmu 25. godzina

Film obejrzałem i wyrobilem sobie opinię na temat tego filmu - nie rozumiem jednak zachwytu na
tym filmem oraz jego głównego motywu.
Jeśli jego głównym wątkiem jest wolność i amerykański sen - po co te wszystkie wątki poboczne?
Jeśli jego głównym wątkiem jest przyjaźń i miłość - ponownie, po co te wszystkie wątki poboczne,
które nic nie wnoszą klimatu? Możnaby tak wymieniać w nieskończość; chodzi mi o skupianie się
na wątkach przyjaciół Monty'ego, jeśli nie mają one głębi oraz żadnego przesłania.
Mimo wszystko film nie jest zły, pojawiają się fajne sceny tak jak scena przed lustrzem czy też
sama końcówka - do tego dobre zdjęcia, aktorzy, także zerem ten film nie jest.

renvox

Możesz zdradzić końcówkę > niestety natrafiłem na "urwany film" i wersja którą oglądałem zakończyła się na kłótni o oszpecenie.

renvox

Wydaje mi się że w filmie chodzi o coś innego. Nie ma tu "prawdziwej" fabuły, jest to próba odwzorowania co czuje, myśli znajdujący się w tak nietypowym położeniu bohater. Odwiedza miejsce gdzie jest cicho i spokojnie by zatrzymać ten kołowrót w głowie, albo przypomnieć jakieś sytuacje z przeszłości. Wraca myślami do tych najprzyjemniejszych chwil, jest introspektywny, zastanawia się nad sobą. Chciałby wrócić do czasów beztroski, dlatego skrzykuje kumpli z piaskownicy (którzy się z nimi kojarzą) by go pożegnali itd.

renvox

Ten film ot rozterki reżysera z IQ małpki kapucynki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones