PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187364}

2LDK

6,5 262
oceny
6,5 10 1 262
2LDK
powrót do forum filmu 2LDK

nie zgodze się

ocenił(a) film na 4

porównanie filmu do kil bila jest wielkim błędem ten film sie nie umywa do serii kil bil.
spojler!!!
początek ok myślałem ze będzie fajna logiczna rywalka pomiędzy lokatorkami podpisującymi jajka:D
jednak nie nagle zaczyna się ostra jadka w której obie są niesmiertrlne.
troche nudne sie juz robiło patrzenie jak jedna drugą okłada ciężkimi przedmiotami topi ją porażając prądem a po chwili role sie odwracaja;/
tak wogóle skąd w mieszkaniu bogatych dobrze żyjących lokatorek w niezłym apartamencie wzieła się piła motorowa?:D chory pomysł reżysera.
i jeszcze jedno niech mi ktos wytlumaczy o co biega w momencie gdy panna pryska pannie po pysku jakimś srodkiem żrącym oslepiając ja ,po czym idzie do pokoju bierze miecz i czeka na nią za drzwiami a za sekundy ta sama panna czekajaca z mieczem lezy na podłodze i wychyla sie za drzwi do wc po czym dostaje kawalkiem arymatury?
o co tu k... biegalo?
jak dla mnie to spalona pozycja ale z braku laku mozna popatrzec na głupości

ocenił(a) film na 10
lukas_allien

Niewiele ogladasz japonskich produkcji ? Nieprawdaz ?
Zatem goraco zalecam zapoznaniem sie z Japonska kinematografia ... zacznij spokojnie od lat 60 po dzis dzien ... Zajrzyj na profil uzytkownika NAKF i moj (co prawda u mnie balagan ale wertujac ulubione filmy natniesz sie na perelki japonskiej kinematografii)

ocenił(a) film na 4
InsanE_RabbiT

oglądałem już mase azjatyckiego kina ale w takich typach niestety nie gustuje ... film nie dla mnie a kil bil był o niebo lepszy

użytkownik usunięty
lukas_allien

Znudził mnie strasznie. Co prawda późniejsze wojaże dziewczyn były dość zabawne, jednak mimo wszystko nie wychodzi poza przeciętny.

ocenił(a) film na 9
lukas_allien

Tu nie chodzi o porownanie do calej serii Kill Bill tylko do pierwszej walki Czarnej Mamby z ta murzynka.Przynajmniej ja tak to odbieram.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones