Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 1:45

Zobacz 30 gramów zwiastun

Film

Metri Shesh Va Nim

2019 2 godz. 10 min.
6,7 324
oceny
6,7 10 1 324
1 322
chce zobaczyć
{"id":"837272","linkUrl":"/film/30+gram%C3%B3w-2019-837272","alt":"30 gramów","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/72/72/837272/7922949.2.jpg"}
Policja ściga Nasera Khakzada - bossa narkotykowego. Po złapaniu go,  mężczyzna robi wszystko, żeby uciec i uratować swoją rodzinę.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

30 gramów
30 gramów (2019) Zwiastun nr 1 (polski) 1:45
30 gramów | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2019 | Film W mieście jest bardzo dużo narkomanów. Wielu z nich to bezdomni. Sytuacja jest kryzysowa. Policjanci, których wciąż jest za mało, są przepracowani i sfrustrowani. Często działają na granicy prawa. Samad, członek policyjnej grupy antynarkotykowej poszukuje króla narkotyków, Nassera Khakzada. Kiedy zaczynał pracę w policji, statystyki podawały, że uzależnionych od narkotyków jest około miliona osób. Po latach wyłapywania dilerów, aresztowań i wykonanych kar śmierci, liczba ta… wzrosła do 6,5 miliona. Wygląda na to, że nawet kara śmierci, jaka czeka za handel narkotykami, nie jest wystarczającą przestrogą.

W mieście jest bardzo dużo narkomanów. Wielu z nich to bezdomni. Sytuacja jest kryzysowa. Policjanci, których wciąż jest za mało, są przepracowani i sfrustrowani. Często działają na granicy prawa. Samad, członek policyjnej grupy antynarkotykowej poszukuje króla narkotyków, Nassera Khakzada. Kiedy zaczynał pracę w policji, statystykiW mieście jest bardzo dużo narkomanów. Wielu z nich to bezdomni. Sytuacja jest kryzysowa. Policjanci, których wciąż jest za mało, są przepracowani i sfrustrowani. Często działają na granicy prawa. Samad, członek policyjnej grupy antynarkotykowej poszukuje króla narkotyków, Nassera Khakzada. Kiedy zaczynał pracę w policji, statystyki podawały, że uzależnionych od narkotyków jest około miliona osób. Po latach wyłapywania dilerów, aresztowań i wykonanych kar śmierci, liczba ta… wzrosła do 6,5 miliona. Wygląda na to, że nawet kara śmierci, jaka czeka za handel narkotykami, nie jest wystarczającą przestrogą.

dystrybucja
studio
Boshra Film
tytuł oryg.
Metri Shesh Va Nim
inne tytuły
30 gramów Polska
Tylko 6,5 (tytuł festiwalowy) Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu nakręcono w Teheranie (Iran).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Świetny .

  piciu6 ocenił(a) film na 8

  Po prostu. Oglądałem prawie na krawędzi fotela, a przecież ani pościgów, czy spektakularnych strzelanin. Tylko wstrząsająca rzeczywistość i doskonała narracja . Ostatnie 10 minut filmu tak dołożyło, że wyszedłem z seansu jak zbity.

 • Interesujące realia

  aklekot ocenił(a) film na 7

  Pewnie i tak mocno złagodzone w stosunku do rzeczywistości. Ale irańskiego cenzora,który film przepuścił, raczej powiesili niż pochwalili. Sceny w areszcie - tureckie więzienie z Midnight Express to przy tym sanatorium, mimo że strażnicy nikogo nie biją. Proces o przestępstwo zagrożone karą śmierci ... więcej

  1
  • Względne.

   Lukasz_Gugulski ocenił(a) film na 6

   Więzienia pełne narkomanów to może i sukces policji, ale porażka państwa.

   • Zwiastun

    Falkor1

    https://www.youtube.com/watch? v=W4EnZhPIywU&t=0s Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

    • dupy nie urywa

     shadow87 ocenił(a) film na 4

     dupy nie urywa pod żadnym względem