33 sceny z życia

2008 1 godz. 40 min.
6,3 50 512
ocen
6,3 10 50512
38 922
chce zobaczyć
6,9 11
ocen krytyków
{"rate":6.909091,"count":11}
{"type":"film","id":341466,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/33+sceny+z+%C5%BCycia-2008-341466/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu 33 sceny z życia
 • Jeszcze chyba nigdy tak niecierpliwie nie czekałem na napisy końcowe. Część dialogów jest zupełnie niezrozumiała, poza przekleństwami. Bardzo wielki zawód i bardzo złe kino!

 • What_The_Fuck ocenił(a) ten film na: 6

  lery No niestety, spora część polskich filmów jest fatalnie udźwiękowiona, szlag jasny mnie trafia jak jest 30 stopni na zewnątrz, a ja muszę zamykać okno, bo szum samochodów zagłusza mi wszystkie dialogi.

 • kslawka ocenił(a) ten film na: 7

  What_The_Fuck A ja już myślałam, że mi ostatecznie na słuch padło i że to kwestia mnie, a nie filmu... z dwojga złego dobrze, że jednak filmu :)

 • lukmol ocenił(a) ten film na: 5

  kslawka Dokładnie te same odczucia. Okropność!

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 5

  kslawka hahah, jak się cieszę, ze nie zwariowałam i, że z moim słuchem jest OK :) Myślałam, że to wina nagranego filmu, bo dźwięk maiłam na maksa, a i tak ledwo słyszałam. Za to przy muzyce trza było ściszać, bo aż bębniło! No i oczywiście okna pozamykane , bo jakikolwiek szmer zagłuszał i tak ledwo słyszalne dialogi :)

 • Louis_de_Pointe_du_Lac ocenił(a) ten film na: 4

  lery Jestem zwolennikiem dodawania napisów do polskich filmów...

 • lery Aż sprawdzałam, czy to przypadkiem nie jest wina komputera... Nie była.

 • lery no właśni e dzwiek dźwięk i jeszcze raz dźwięk! Tyle polskich filmow ciekawych fabularnie, wizualnie itd. po prostu rozpi******alają dzwiekiem jak z gameboya. Jak wspomniano wyżej to się prosi o polskie napisy! naprawdę w szkołach filmowych na udzwiekowieniu najwyraźniej gorzej chleja niż na AWF-ach, no po prostu NIC z tych szkól nie wynoszą! Jak ktoś ma bogatego tatusia i pare lat do zmarnowania to swietne studia! a najgorsze jest to ze już dziadkowie mówili z przekasem ze polskie filmy to takie "w ktoreych nic nie slychac i nic nie widać" i o ile operatorka, trzeba przyznać, jest już w Polsce ogółem średnia, a gdzieniegdzie nawet niezła, to dźwięk się moim zdanie wręcz pogarsza! Tych dziwekowcow to chyba wszyscy widziwie pokazow premierowych (gdzie te łapserdaki zapewne przychodzą po poklask) powinni po projekcji rytalnie tłuc kijem.

 • askadze ocenił(a) ten film na: 6

  lery to samo wrażenie, dialogi bardzo ciche, natomiast muzyka za głośno. za każdym razem było
  - " co on/ ona powiedziała?"
  - "nie wiem"

 • Clarence_Worley ocenił(a) ten film na: 3

  lery Typowe dla polskich filmów, chwalą się łódzką filmowka, ale dźwięku nikt w tym kraju zrobić nie potrafi