33 sceny z życia

2008 1 godz. 40 min.
6,3 50 512
ocen
6,3 10 50512
38 922
chce zobaczyć
6,9 11
ocen krytyków
{"rate":6.909091,"count":11}
{"type":"film","id":341466,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/33+sceny+z+%C5%BCycia-2008-341466/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu 33 sceny z życia
  • Gothfryd ocenił(a) ten film na: 1

Kogo ten film porusza? Chyba mamy sporo ludzi chowanych pod kloszem i kompletnie nie znających życia skoro ich te scenki ruszają, nie miałem i mam nadzieje mieć nie będę identycznej sytuacji, ale ten film to tak jakbym kogoś odgrywającego moje życie oglądał - nie widzę w tym sensu. Tylko proszę mi tu nie pisać iż nie zrozumiałem....

• Gothfryd Gówno jakich mało.

• tocomnieinteresuje ocenił(a) ten film na: 6

Marek84 w sumie wiele filmów tak oceniasz:)

• Gothfryd Nie trzeba być chowanym pod kloszem, żeby film o umieraniu bliskich kogoś ruszył...

• donpablo ocenił(a) ten film na: 2

crusing24 o umieraniu tak ale nie w takich patologicznych relacjach z ludżmi zachowującymi się od czapy

• Gothfryd "nie miałem i mam nadzieje mieć nie będę identycznej sytuacji" - Daj nam znać gdy coś się zmieni.

• Gothfryd
    "kinomanpl
    w odpowiedzi na post: duude | 5 paź 2016 23:33
    ocenił(a) ten film na: 9

Życie postawiło mnie kiedyś w takiej sytuacji, jak bohaterów filmu i myślę, że mam prawo powiedzieć, że jest jak najbardziej realistyczny. W moim przypadku było inaczej, ale też nie było jakoś tak idealnie, jak to niby rodzina trzymała się razem i wszyscy cały czas się wspierali. Czasem się wspierali, a czasem nie. Każdy przeżywa śmierć kogoś bliskiego na swój sposób i nie da się, po prostu się nie na ze 100% pewnością stwierdzić, jak ty byś się zachował, póki cię to nie spotka. Moim zdaniem bohaterowie tego filmu zachowywali się normalnie."

• Varza ocenił(a) ten film na: 1

Gothfryd NUDNE PIERDOŁY. Masakra. Dno.

• Varza Nie bardzo. Bardzo nie.