PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3497}

39 kroków

The 39 Steps
7,2 4 727
ocen
7,2 10 1 4727
7,4 8
ocen krytyków
39 kroków
powrót do forum filmu 39 kroków

Wstyd, że obejrzałem go dopiero teraz... Chociaż lepiej późno, niż wcale.

ocenił(a) film na 8
Saint_Dumas

Też dopiero teraz go obejrzałem i wiem, że chcę poznać i inne filmy Alfreda Hitchcocka. Ten mi się bardzo spodobał.
Polecasz jakieś jego filmy? Oprócz Psychozy, Złodzieja w hotelu, Bon voyage, które już widziałem?

fredaser

Witam. Zdecydowanie. Co prawda jedne z nich są nieco naiwne i "trącą myszką", lecz nadal warte uwagi. Inne zaś pozostają świetne na tyle, że wiele najnowszych thrillerów nie dorównuje poziomem umiejętnie budowanego napięcia. Na pewno kilka z lat 40-ych, czyli "Rebeka" i "Łódź ratunkowa" oraz chronologicznie ten "późniejszy Hitchcock", czyli po 1950: "Nieznajomi z pociągu" (1951), "Okno na podwórze" (1954), nasycony czarnym humorem "Kłopoty z Harrym" (1955), "Zawrót głowy" (1958), "Północ - północny zachód" (1959), czy "Marnie" (1964).

ocenił(a) film na 8
Saint_Dumas

Dziękuję bardzo za tę listę :) Wczoraj w telewizji miałem przyjemność obejrzeć "Okno na podwórze". Świetny film. Z resztą też się z chęcią zapoznam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones