PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=773006}

4 metry pod wodą

The Deep End
4,8 2 362
oceny
4,8 10 1 2362
4 metry pod wodą
powrót do forum filmu 4 metry pod wodą

A gdzie ten rekin?

ocenił(a) film na 4

Oglądając to dzieło kinematografii, co jakiś czas zastanawiałem się czy nie byłoby ciekawiej gdyby w basenie był rekin. Do kilku scen nawet by mi pasował, szczególnie podczas tych rozmów o trudach życia głównych bohaterek. Czekałem i czekałem, że jednak jakaś płetwa (przynajmniej) się pojawi, a tu nic :( Dlatego tylko 3,5. Z rekinem zdecydowanie było by ciekawiej ;)

ocenił(a) film na 10
fett85

Ta, kurde w basenie rekin. Pomyśl trochę. Ludzie to już chyba całkiem mózgu nie mają. Ni stąd ni z o wąd wezmą Ci rekina w basenie. Jprdl. Tragedia.

fett85

Pasowałby w trzech momentach, w pierwszym to by było wywoływanie wilka z lasu, w drugim zabijanie potwora. A trzeci to wypuszczanie lwa na arenę. W sumie kiedy ta kobieta z powierzchni włączyła efekty specjalne, to przeszło mi przez myśl, że spuszcza potwory. W każdym razie rekin by nie przeszedł, rozwaliłby całe to przykrycie raz dwa. Chyba że rekin mutant, który mógłby biegać po lądzie za bohaterkami.

ocenił(a) film na 3
fett85

Śmiechłem, a potem przyszedł mi do głowy pomysł - a gdyby pod nieobecność ludzi, obiektu pilnowały dwa dobermany, które chodziłyby po tej plastikowej pokrywie i warczały przez te dziurę na obie dziewczyny?
Byłoby ciekawie.

ocenił(a) film na 4
Sony_West

Wówczas film oceniłbym na 4,5, a w zaokrągleniu na 5.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones