PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804494}

492: Imię mordercy

O Nome da Morte
5,4 450
ocen
5,4 10 1 450
492: Imię mordercy
powrót do forum filmu 492: Imię mordercy

Julio Santana (Marco Pigossi) jest głęboko wierzącym chrześcijaninem, filantropem i kochającym, dobrym synem. Doskonale jednak posługuje się bronią. Za każdym razem kiedy pociąga za spust i zabija, ma wyrzuty sumienia.... Historia oparta na prawdziwej historii rewolwerowca, który odpowiada za 492 morderstwa w Brazylii.

ocenił(a) film na 3
qaz1

Powiadasz, ma wyrzuty sumienia. Hmm.

ocenił(a) film na 6
Krzypur

Jest to opis do filmu tak jak podałem w tytule, nie moje słowa. Więc nie nie powiadam tak, a cytuję jedynie opis filmu który krąży po sieci. Opis z IMDB brzmi ,,Based of the true story of Júlio Santana, a gunman responsible for 492 murders throughout the country. A Christian, charitable man and a good son, Júlio is always tormented by his conscience every time he pulls the trigger,,. Jest to właściwy opis filmu. Jednakże moje osobiste zdanie to jest takie że nie niema żadnych wyrzutów sumienia zabijając.

ocenił(a) film na 3
qaz1

Zgoda.

qaz1

Akurat głęboko wierzący chrześcijanin powinien pamiętać o przestrzeganiu przykazania "Nie zabijaj".

ocenił(a) film na 7
qaz1

Kiedy mu śnią się koszmary odmawia: 10 razy Zdrowaś Mario oraz 20 razy Ojcze Nasz i problem znika. Tabletki od bólu głowy są zbędne. małżonka chyba też to już ćwiczy - 7/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones