PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10031462}

50, czyli dwa wieloryby spotykają się na plaży

50 (o Dos ballenas se encuentran en la playa)
6,1 282
oceny
6,1 10 1 282

50, czyli dwa wieloryby spotykają się na plaży
powrót do forum filmu 50, czyli dwa wieloryby spotykają się na plaży

Brak mózgu...

ocenił(a) film na 3

Co młodzi ludzie mają w głowach ? Po tym filmie widać że mają kupę za miast mózgu ! Gra w debila dla debili ! Niestety tacy są nie tylko niebezpieczni dla siebie ?To pikuś ! Gorzej że zagrażają wszystkim innym ... To co się dzieje obecnie na świecie robi coś takiego z ludzi ,chore wartości ,zero zasad ,znieczulica,pustka,nicość,brak wyobraźni ... A wszystko zawdzięczamy rządom nieudaczników którzy niszczą wszystko ... A tak po za tym film jest do niczego ;)

ocenił(a) film na 8
con_desiros

Po raz kolejny mama nie dopilnowała synusia i zostawiła na podorędziu film dla dorosłego czyt. dojrzałego widza. Zaś durny synek zamiast załączyć sobie kolejną bajkę, trwał dzielnie, męcząc swoje trzy zwoje mózgowe filmem "do niczego". ;)

ocenił(a) film na 7
con_desiros

Film jest o samotności. Najmocniejsze odczucia masz będąc nastolatkiem. Nigdy więcej nie odczuwasz aż tak intensywnie.
Obecnie wiele dzieciaków cierpi na depresję, samotność. Media kreują idealnych ludzi. Wiecznie szczęśliwi, bogaci i wszystko im się układa. A kiedy odbierasz od insta normy to jesteś kimś gorszym.
Świadomy dorosły wie o tym, niestety obecnie króluje głupota. Pokazać ciało i tyle. W głowie siano. Ale kasa jest...

ocenił(a) film na 7
kasiamarcinska

Odbiegasz*

ocenił(a) film na 8
con_desiros

nawet na myśl nie przyszła mi taka interpretacja, Może taki jest skutek, ale film wręcz bije po oczach jakie są przyczyny. Zamieściłem post, gdyż tak spłycona i totalnie powierzchowna interpretacja fabuły sprawiła, że chciałem te trzy zdania napisać od siebie. P.S. Nastolatek myśli jak nastolatek, brak mu wiedzy, wglądu w siebie, umiejętności proszenia o pomoc "starszych", właściwej oceny sytuacji itp. Nie jest debilem - jest często zagubionym dzieckiem, a... co będę tyle pisał. Starczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones