PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688320}
5,9 10 105
ocen
5,9 10 1 10105
A Haunted House 2
powrót do forum filmu A Haunted House 2
ocenił(a) film na 6
kazikXpower

Z tego co zauważyłem to naznaczony, obecność, paranormal activity, sinister i kronika opętania.

XxXzywy92

a ta lalka to w jakim byla ?

ocenił(a) film na 5
kazikXpower

W Obecności.

iza_belaa

znacie jakies mega straszne horrory?:)

ocenił(a) film na 5
kazikXpower

Shutter (ale wersja tajlandzka z 2004 roku), Sinister i Obecność dają radę. W sumie warte polecenia są: Udręczeni, Sierociniec, Lustra, Rytuał, Pokój dziecięcy, Mama, Oculus. A z nadchodzących dobre wrażenie sprawiają: Annabelle (to właśnie ta lalka, o którą pytałeś) i Klątwa Jessabelle.

iza_belaa

more more more bo wszystkie widzialem :*

ocenił(a) film na 6
kazikXpower

Ostatnio oglądałem i przyznam że niezły Oculus :)

ocenił(a) film na 5
iza_belaa

szczeże mówiąc pokładam spore nadzieje w nadchodzącej Annabel , kto wie może nawet się przestrasze

ocenił(a) film na 5
karbaro

w sumie jak tak sobie myśle to jeszcze nigdy nie bylem w kinie na horrorze , jest różnica odnosnie strachu w kinie a domu ?

ocenił(a) film na 5
karbaro

Minimalna, ale w kinie efekty dźwiękowe są o wiele lepsze, a to czasami w horrorach naprawdę dużo daje :) Mnie najczęściej przeraża w kinie moment, kiedy coś się dzieje, a ktoś znajomy łapie mnie za nogę znienacka ze strachu ;)

iza_belaa

zapraszam koleżankę do siebie mam 60" + amplituner + głośniki 5.1 samo nagłośnienie kosztowało ok 15000 zł i zapewniam, że dźwięk powal a i za nogę znienacka złapać mogę

ocenił(a) film na 7
kazikXpower

a "zbaw nas ode złego" ?

bukazla

widzialem :)

ocenił(a) film na 7
kazikXpower

z tego co czytam widziałeś już wszystkie lepsze filmy chłopak, a dobrych horrorów w eterze jak na lekarstwo ;). chyba wypada się uzbroić w cierpliwość i czekać na jakieś nowości ;]]].

ocenił(a) film na 7
bukazla

aa, jednak podbijam. widziałeś?
http://www.filmweb.pl/film/Diabe%C5%82-2010-538571

ocenił(a) film na 5
XxXzywy92

Motylki z Internatu i chyba profesor z Breaking Bad.

ocenił(a) film na 4
sisi252531

Motylki na bank z Kroniki Opetania :)

ocenił(a) film na 7
XxXzywy92

Wychwyciłem tak jak kolega już wyżej napisał: Paranormal Activity (cały motyw z domem i kamerami), Sinister (motyw z oglądaniem filmów na strychu), Naznaczony i Naznaczony 2 (Tony - niewidzialny przyjaciel), Obecność (lalka i para egzorcystów), Kroniki opętania (motyw ze skrzynią Becky) i parę nawiązań do innych filmów typu Breaking Bad, Projekt X, Chłopaki z sąsiedztwa (moty kuzyna gangstera). Nie pamietam tylko do jakiego filmu było nawiąznie tego czarnego księdza. Jak ktoś jeszcze coś wyłapał, dopisywać śmiało :)

ocenił(a) film na 4
kazikXpower

A ktoś kojarzy w jakim filmie był motyw szafy i klaskania ?? jakoś nie mogę skojarzyć.

ocenił(a) film na 1
macger2

Naznaczony: rozdział 2

ocenił(a) film na 5
macger2

joker ?

ocenił(a) film na 6
macger2

Klaskanie było na bank w obecności ;)

ocenił(a) film na 7
XxXzywy92

W MAMA

ocenił(a) film na 7
Serv_Robaczywe_Serce

sorry pomyliłem kom. ;)
tak to była obecność

ocenił(a) film na 5
macger2

100% Obecność - moment kiedy matka bawi się z najmłodszą córką :)

ocenił(a) film na 4
iza_belaa

dzięki :)

iza_belaa

podaj jeszcze jakies tytuly na ktorych podskakiwalas :)

ocenił(a) film na 5
kazikXpower

Na żadnych nie podskakiwałam :P Niektóre po prostu wywarły na mnie wrażenie :) Zerknij u mnie w profilu na horrory ocenione najwyżej ;)

ocenił(a) film na 7
kazikXpower

Obecność ,Sinister ,Paranormal Activity ,Naznaczony rozdział 2 ,Ostatni Egzorcyzm,Kac Vegas 3

ocenił(a) film na 5
kazikXpower

I nikt nie wspomniał o Mamie :)

iza_belaa

wszystko bylo:) jakies nieznane heh..

ocenił(a) film na 3
kazikXpower

Klucz do koszmaru

ocenił(a) film na 3
kazikXpower

jeszcze z tym "A" to małe nawiązanie do Pretty Little Liars xD
A tak to właśnie, Obecność, Sinister (drzewo, filmy), Paranormal Activity

ocenił(a) film na 5
kazikXpower

A ta postać w skórze i jakby masce na twarzy, która próbuje powiesić 3 osoby to z jakiego filmu ?

leonardofree

sinister

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones