PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623587}
4,0 4
oceny
4,0 10 1 4
A Thousand Cuts
powrót do forum filmu A Thousand Cuts

Tysiąc cięć

ocenił(a) film na 5

Dupkowaty hollywoodzki reżyser urządza w swojej willi imprezę. Siada prą, wyprasza gości. Zaprasza elektryka na piwo. Szybko okazuje się, że nie jest to przypadkowy elektryk, o ile w ogóle jest elektrykiem.

Dość oryginalny i całkiem nieźle budujący napięcie thriller... do czasu. Niestety kiedy przychodzi co do czego film rozczarowuje. Nie jest tak hardkorowo, jak się zapowiadało, ani psychologicznie, ani graficznie nie robi to wrażenia. Dramaturgia podupada. No, ale suma summarum nie jest źle. Pochwała dla nieznanych oraz zapomnianych aktorów, którzy nawet dają radę.

ocenił(a) film na 3
kangur_msc_CM

Do tego trzeba dodać słabe aktorstwo (zwłaszcza aktorów drugoplanowych), telewizyjną relację i ogólne przegadanie całości ;-(

ocenił(a) film na 5
gadd

Mi akurat obsada nawet się podobała, zwłaszcza O'Keefe, a na drugoplanowych nie zwróciłem uwagi. Przegadanie mi nie przeszkadzało, ale zabrakło mi kulminacji, która by to jakoś skwitowała z większą siłą.

Co rozumiesz przez "telewizyjną relację"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones