A więc wojna

This Means War

2012 1 godz. 38 min.
6,6 77 093
oceny
6,6 10 77093
13 307
chce zobaczyć
3,8 5
ocen krytyków
{"rate":3.8,"count":5}
powrót do forum filmu A więc wojna
  • Borys_17 ocenił(a) ten film na: 3

Ani to jest śmieszne, ani ciekawe ani też nie zapewnia, żadnej rozrywki. Żal patrzeć na Witherspoon i Hardy'ego niemiłosiernie męczących się grając w takich gniotach. Nie polecam - wcale nie jest zabawny.

• Ohtar19 ocenił(a) ten film na: 3

Borys_17 Krótko i zwięźle. Zgadzam się.

• Peter2013 ocenił(a) ten film na: 5

Borys_17 Mnie też ten film zawiódł, ale nie zgadzam się, że nie jest wcale śmieszny. Kilka razy mnie nawet rozbawił, ale to stanowczo za mało. Moje oczekiwania wobec tego filmu i Reese Witherspoon były jednak dużo większe.

• aam38 ocenił(a) ten film na: 8

Borys_17 Dziwię się twojej tak krytycznej ocenie. Nie zgadzam się z ani jednym twoim zdaniem. Film według mnie jest i zabawny i ciekawy i zapewnia fajną rozrywkę. No cóż, każdy ma inny gust więc i oceny bywają zupełnie odmienne.

• Skillet ocenił(a) ten film na: 1

Borys_17 Ja nie wiem jak można nagrać film o dwóch facetach kłócących się o tą samą kobietę.. żałosne, lepiej zbić pionę i napluć na szmatę.

• Mauna_Kea ocenił(a) ten film na: 5

Skillet aż tak krytyczny nie jestem, ale pomimo że była to komedia, to dziwi mnie fakt, że kobieta umawia się z dwoma facetami naraz przy aprobacie przyjaciółki i samych zainteresowanych. Jak dla mnie jest to żenujące! A w filmie zaśmiałem się może parę razy, ale za to soczyście. Ale już nie wrócę do niego na pewno.