PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679583}

Aatma

7,0 107
ocen
7,0 10 1 107
Aatma
powrót do forum filmu Aatma

Opis filmu.

ocenił(a) film na 8

Nawaz ma rację=to nie horror,lecz thriller psychologiczny z elementami nadprzyrodzonymi (duch,telekineza). Dominuje mój ulubiony kolor,czyli niebieski.
________________________________________________________________________________ _____
Maya Verma wychowuje samotnie 6-letnią córkę Nię. Nia tęskni za swoim ojcem. Abhay był agresywny i zazdrosny,kochał córkę,ale nienawidził żony. Po tym jak pobił Mayę, ona rozwiodła się z nim, sąd przyznał jej opiekę nad dzieckiem, a tego samego dnia (po ogłoszeniu wyroku sądu) zginął on w wypadku samochodowym. Maya postanawia zataić prawdę przed Nią i mówi jej,że ojciec wyjechał. Jednak w otoczeniu Vermów zaczynają ginąć ludzie,a Nia dziwnie się zachowuje. Dziewczynka twierdzi,że rozmawia z ojcem,co bardzo niepokoi matkę.W końcu okazuje się,że Abhay powrócił z zamiarem odłączenia córki od matki na zawsze, zgodnie ze swoimi ostatnimi za życia słowami. Czy bohaterka ma szansę wygrać z duchem ?
Dla mnie to najlepsza rola w karierze Bipashy B. (główna kobieca rola,a nie ozdobnik), której bohaterka toczy walkę ze złem (tu w roli męża b.d. Nawazuddin S.).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones