PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118064}
3,3 57
ocen
3,3 10 1 57
Adam & Evil
powrót do forum filmu Adam & Evil

TOTALNA PADAKA !

ocenił(a) film na 1

Ten film to kompletne dno! Zaluje czasu jaki poswiecielem zeby go obejrzec. Omijajcie to szerokim łukiem. W skroocie denne jest prawie wszystko:

1. Pomysl - kopia Piatku 13tego, troche Krzyku (daje sie to zauwazyc w zakonczeniu - ktoorego jednak nie zdradze), i Kosszmaru Minionego Lata. Znoow grupka dzieciakow ktorzy gadaja przy ognisku o seksie i opowiadaja straszne historie - mam tego dosc !

2. Gra aktorska - lipa! Jedyne czego nie brakuje aktorom a wlasciwie aktorkom ;) to uroda...bez dwoch zdan ;)

3. Nielogiczna akcja! kompletny bezsens jesli chodzi o dzialania bohaterow! Ma sie wrazenie ze robia to co robia tylko po to aby akcja mogla sie krecic - powinno byc inaczej - film najlepszy jest wtedy gdy jestesmy wspoolswiadkami zdarzenia , a nie kiedy nam sie cos narzuca!

Generalnie oklepany juz z 1000 razy pomysl na film - i to w kiepskim naprawde wykonaniu - LIPA!

użytkownik usunięty
_ChomiK_

nie zestawiaj ze soba piatku13 i tego "filmu" bo obrazasz ludzi:P w tym mnie....szczerze mowiac czytalem zanim obejrzalem ten gniot Wasze opinie i pomyslalem ze sie nie znacie i co mi tam...oj jak ja zaluje:P:P:P
w kazdym razie omijac szerokim lukiem....

ocenił(a) film na 1

no rzeczywiscie powinienem przeprosic za ten piatek 13tego .. ;]

zdania na temat opisywanego filmu unie zmieniam - przypominam: JEST DO D**Y !!! ;] ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones