After We Fell

1 godz. 40 min.
4,3 1 703
oceny
4,3 10 1703
1 491
chce zobaczyć
{"rate":2.0,"count":1}
{"type":"film","id":869555,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/After+We+Fell-2021-869555/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu After. Ocal mnie
  • juluska14 ocenił(a) ten film na: 8

Przyznam szczerze, że 1 i 2 część mnie zawiodły pod wieloma względami. Teaser 3 części, który wyszedł niedawno wygląda o niebo lepiej niż obie poprzednie części razem wzięte. Dla osoby, która czytała książki, Tessa wreszcie wygląda jak Tessa, Hardin wydaje się, że ma w sobie więcej mroku. Również soundtrack budzi wielkie nadzieje, piosenka z teasera ma w sobie ogień i świetnie odnosi się do sytuacji bohaterów.
    Mam nadzieję, że wrócę tu po premierze i będę mogła powiedzieć, że twórcy spełnili moje oczekiwania. Trzymam kciuki.

• juluska14 Oby, jedynka jeszcze w miarę, ale druga część to już był dramat

• Silll Dokładnie

• juluska14 O czym ty gadasz. Oba te filmy były wyśmienite. Idealnie oddawały to jakie okropne są te książki. Przepiękne gówno. Można się pośmiać przez półtorej godzinki. Super rozrywka.

• juluska14 wiadomo seks się zawsze sprzedaje, przykre że ludzie muszą chodzić na takie filmy bo im w realnym życiu z partnerem brakuje jakichś elementów.

• juluska14 ocenił(a) ten film na: 8

Yavandes Oj zapewniam, ze absolutnie niczego mi nie brakuje :) I nie każdy postrzega tę serię jako wyidealizowany romantyczny związek. :)

• juluska14 ale jednak oko cieszy co nie? tłumaczyć to sobie można na różne sposoby.