PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869555}

After. Ocal mnie

After We Fell
4,4 6 767
ocen
4,4 10 1 6767
2,0 5
ocen krytyków
After. Ocal mnie
powrót do forum filmu After. Ocal mnie

Wysokie oczekiwania

ocenił(a) film na 8

Przyznam szczerze, że 1 i 2 część mnie zawiodły pod wieloma względami. Teaser 3 części, który wyszedł niedawno wygląda o niebo lepiej niż obie poprzednie części razem wzięte. Dla osoby, która czytała książki, Tessa wreszcie wygląda jak Tessa, Hardin wydaje się, że ma w sobie więcej mroku. Również soundtrack budzi wielkie nadzieje, piosenka z teasera ma w sobie ogień i świetnie odnosi się do sytuacji bohaterów.
Mam nadzieję, że wrócę tu po premierze i będę mogła powiedzieć, że twórcy spełnili moje oczekiwania. Trzymam kciuki.

juluska14

Oby, jedynka jeszcze w miarę, ale druga część to już był dramat

Silll

Dokładnie

juluska14

O czym ty gadasz. Oba te filmy były wyśmienite. Idealnie oddawały to jakie okropne są te książki. Przepiękne gówno. Można się pośmiać przez półtorej godzinki. Super rozrywka.

juluska14

wiadomo seks się zawsze sprzedaje, przykre że ludzie muszą chodzić na takie filmy bo im w realnym życiu z partnerem brakuje jakichś elementów.

ocenił(a) film na 8
Yavandes

Oj zapewniam, ze absolutnie niczego mi nie brakuje :) I nie każdy postrzega tę serię jako wyidealizowany romantyczny związek. :)

juluska14

ale jednak oko cieszy co nie? tłumaczyć to sobie można na różne sposoby.

ocenił(a) film na 2
Yavandes

Ten film zdecydowanie nie zasługuje na 8, nawet cała seria. Zwyczajowo zawyżasz ocenę typowemu średniakowi. Bardzo nieładnie. :-D
Jedyne co w tej serii jest dobre, to wygląd tej młodej, reszta leży i kwiczy.

dzenero

ja nie dałem temu czemuś ósemki. Patrz do kogo piszesz...

ocenił(a) film na 2
Yavandes

Sorka, ale i tak wiadomix, że pisałem to do niej. :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones