Film

Combat High

1986 1 godz. 33 min.
6,8 2 133
oceny
6,8 10 2133
455
chce zobaczyć
{"id":"4641","linkUrl":"/film/Akademia+wojskowa-1986-4641","alt":"Akademia wojskowa","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/46/41/4641/7324789.2.jpg"}
Max Mendelsson i Perry Barnett to dwójka zaprzyjaźnionych żartownisiów. W ramach kary obaj trafiają na rok do szkoły wojskowej.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Maxwell Mendelsson (Keith Gordon) i Perry Barnett (Wallace Langham) są najlepszymi przyjaciółmi, mimo swych różnych charakterów. Max ma jednak zły wpływ na Perry'ego, namawiając go nieustanne do udziału w przeróżnych dowcipach i żartach, których ofiarami są zarówno ich znajomi, jak i całkiem obcy ludzie. Pewnego dnia jednak przesadzają wMaxwell Mendelsson (Keith Gordon) i Perry Barnett (Wallace Langham) są najlepszymi przyjaciółmi, mimo swych różnych charakterów. Max ma jednak zły wpływ na Perry'ego, namawiając go nieustanne do udziału w przeróżnych dowcipach i żartach, których ofiarami są zarówno ich znajomi, jak i całkiem obcy ludzie. Pewnego dnia jednak przesadzają w swoich numerach i oboje w ramach kary zgadzają się na  wstąpienie do Akademii Wojskowej. Max robi, co tylko może, aby z niej wylecieć i tym samym uniknąć kary, ale Perry poznaje tam dziewczynę i postanawia się zmienić.

studio
Frank von Zerneck Films / Lynch/Biller Productions
data produkcji
1986
tytuł oryg.
Combat High
inne tytuły
Szkoła przetrwania Polska
Akademia wojskowa Polska
Combat Academy
Więcej...
Kiedy Max przylepia naklejkę na tył wojskowego samochodu, jest ona prosto, gdy samochód odjeżdża nalepka jest przekrzywiona.
Film kręcono w Kemper Military School w Boonville oraz w Liberty (Missouri, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych