1 godz. 39 min.
5,6 9 512
ocen
5,6 10 9512
1 224
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":808105,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Alex+Strangelove-2018-808105/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Alex Strangelove
  • Film, nie dość, że nudny, jest jeszcze krzywdzący dla osób biseksulanych. Pokazuje stereotyp biseksualizmu, że osoby biseksualne, tak naprawdę są głęboko schowanymi i skrytymi homoseksualistami, którzy nie potrafią się zdecydować. Historia opiera się na zdradzie swojej dziewczyny przez głównego bohatera, żebyśmy zobaczyli, że z biseksualisty wykluwa się homoseksualista. Ten film wcale nie pokazuje, że homoseksualizm jest czymś normalnym, nie robi nic dobrego dla społeczności LGBTQ+ i jest jeszcze żenujący. Jedynym plusem była wyrozumiała dziewczyna.

• Puronimo ocenił(a) ten film na: 5

chrora26 Obejrzyj jeszcze raz ten film, bo bredzisz. Nie jest to jakieś wyrafinowane kino, ale prosty młodzieżowy posklejany z innych filmów copycat. Bohater nie określa się jako bi "po drodze" do bycia gejem. Na prawdę trzeba ten film z zamkniętymi oczami oglądać, żeby taką tezę wysunąć.

• chrora26 Jako bi jakoś nie odebrałam tego w ten sposób i nie czuję się urażona.

• ScarletRain jako bi odebrałam to w ten sposób i poczułam się urażona, ale ile ludzi tyli odczuć