PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506}

Alex - sam w domu

Home Alone 3
4,6 31 033
oceny
4,6 10 1 31033
3,6 9
ocen krytyków
Alex sam w domu
powrót do forum filmu Alex - sam w domu

podróba kevina

ocenił(a) film na 5

zdecydowanie poniżej oczekiwań, szczerze wolę oryginał "Kevin sam w domu/w NY" z Macaulay'em Culkinem!

ocenił(a) film na 1
engie963

zgadzam się w 100 procentach nie cierpię tych podróbek!!!

ocenił(a) film na 4
olka2210

Faktycznie słaby... Ogólnie pomysł na film całkiem dobry, jednak w miare rozwoju akcji okazuje się, że pułapki są jakieś takie naiwne. Właściwie część to nieudolna kopia pulapek z Kevina. Film momentami tylko zabawny.

użytkownik usunięty
Michal1982

Zgadzam się, to już nie to samo co Kevin.

ocenił(a) film na 7

a mi sie ten film podobał i był bardzo smieszny

ocenił(a) film na 2
engie963

Nie żadna podróba tylko bardzo słaba kontynuacja serii "Home Alone".

ocenił(a) film na 4
DirtyBloo

dokładnie sequel poniżej oczekiwań.
A co do engie963: Macaulay Culkin to jedno, ale dla mnie ponadto niezastąpiona była para Marv'a i Harrego wcielających się w role rabusiów ;) GENIUSZE, GENIUSZE !

engie963

Jak dla mnie film bardzo dobry. Oceniłem na 8. Chodź to nie samo co 1 i 2 część Kevina, ale za to lepszy od lipnej 4 części Kevina.

ocenił(a) film na 8
engie963

Heh, a ja jako dziecko kochałam ten film. Kevina nigdy nie lubiłam, dałam mu 3 i 4, a Aleksowi 8. Najlepszy był ten jego zdalnie sterowany samochód:D Martwi mnie tylko ta niska ocena.

ocenił(a) film na 8
Mers

zgadzam się z tobą "Mers", Alex jest zdecydowanie lepszy, szczególnie jego pomysły :)

engie963

Czemu podróba? Kevina wymyślił John Hughes, to napisał John Hughes. Ten film to arcygniot i dowód tego, że po wszystkich świetnych "Ferrisach", "Świeczkach", "Winowajcach" itp., Hughes się po prostu skończył.

engie963

Przecież to jest po prostu kontynuacja...

engie963

To podróba jak dla mnie ukradli tytuł home alone

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones