PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193450}
7,1 53 331
ocen
7,1 10 1 53331
6,3 15
ocen krytyków
Alita: Battle Angel
powrót do forum filmu Alita: Battle Angel

Nie rozumiem po co iść do kina na film, który w samej swojej formie już zapowiada o czym będzie i jak będzie poprowadzona historia. Nie jestem znawcą Anime czy Mangi, ale mi zwiastun zapowiadał "Pinokio". Ojciec dziecko zbudował. A tymczasem... totalne zaskoczenie. Film wymiata na każdym poziomie. Jest śliczny. Alita jest piękna. Rozrywka na poziomie MAX. Do tego iMax który potrafi dźwiękowo dorównać obrazowi. Każdy kto lubi dobrą rozrywkę polecam. Ja do kina idę jeszcze raz.

ocenił(a) film na 8
grzesiek080

polecam Alite w 4dx, niezapomniane wrażenia :)

AgentMahon

a gdzie? Bowiem w Arkadii tylko "kaptan marwel"

ocenił(a) film na 10
robus88

Teraz może być juz ciężko obejrzeć inną wersje niz 2D lub dubbing. Chyba juz tylko cinema City puszcza Alitę. I to najprawdopodobniej do czwartku. Z rozmowy z jednym, z pracowników wyszło, że kino ma mieć lada dzień kilka premier, więc muszą mieć wolne godziny. W tym tygodniu, w wielu kinach CC był tylko jeden seans. W Warszawie troche lepiej. IMAXa i 4DX z tego co zaobserwowałem nie ma od premiery Captain Marvel.

grzesiek080

Zgadzam się. To świetny film z bdb zbudowaną (dosłownie!) bohaterką, o wiele lepszą niż Kapitan "MEH" Marvel.
Zamierzam iść do kina po raz trzeci :)

ocenił(a) film na 10
sakinom11

Fani przełamali opinie krytyków. Widziałem film już 4 razy i wybiorę się jeszcze raz na pożegnanie. Po prostu piękna, bezpretensjonalna I opowiedziana z sercem i pasja historia

ocenił(a) film na 10
bgpaintart

Ja dzis byłem na pożegnalnym seansie. Nie ukrywam, że jednak ten ostatni raz był taki najbardziej emocjonujący. Zapewne z powodu świadomości, że to koniec. I pozostaje tylko czekać w nadziejy na dalsze losy Ality. I jak Sakinom uważam, że film był znacznie lepszy niż CM. Emocje po Danwers opadły tuz za drzwiami sali. W przypadku Ality, odnosze wrażenie, jakby część mnie pozostała w tamtym świecie. Wciąż reagując na bodźce. Niczym kończyna fantomowa.

ocenił(a) film na 8
ponczi88

Ta kończyna fantomowa chyba odrośnie, końcówka na to wskazywała:-)

ocenił(a) film na 10
Jack_Holborn15

Jest jeszcze sporo do powiedzenia:
- Zalem;
- Nova;
- wkurzony Zapan;
- przeszłość Ality;
- jej dalsze losy.

ocenił(a) film na 10
ponczi88

to dziwne według mieszkanców Zalem i Nowa nie istnieją inne kolonie ludzkie i miasta ludzi, a na filmie bardzo dobrze widać ze są kosmiczne kolonie ludzi, a nawet na Marsie istnieje cywilizacja stworzona przez ludzi, do tego na naszej planecie (w swiecie tego filmiku) na pewno istnieją inne frakcje i miasta ludzi .

ocenił(a) film na 10
grzesiek080

widać w tym filmie ze na naszej Planecie ziemia po wielkiej wojnie, istnieją jeszcze inne miasta ludzi i inne frakcje, a nawet ze istnieją Kosmiczne kolonie ludzi , mieszkancy miasta Zylem są okłamani ze niby tylko ich miasto przetrwało . np to ze na Marsie istnieje panstwo stworzone przez ziemian

grzesiek080

"Mega", "totalne", "wymiata","MAX", "mi"... Wróć ty dziecko do szkoły, nie do kina i poducz się mowy polskiej, zamiast gimbusiarskiej.

eltoro10000

Już wolę czytać mowę "gimbusiarską", niż takie wysyrywy jak twoje, które nic poza bólem dupy nie wprowadzają do dyskusji. Zrozumiałym gdyby post autora był niezrozumiały przez składnie czy brak interpunkcji, ale przyczepianie się o mowę potoczą to debilizm. Jeszcze te żałosne próby podbicia sobie ego poprzez nazwanie kogoś dzieckiem.

Co do tematu to fabularnie nic nadzwyczajnego, ale pod względem rozrywkowym i audiowizualnym wyszło bardzo dobrze. Adaptacje mang/anime to zazwyczaj porażka, ale tutaj się udało.

Secton

Sorry. No food.

eltoro10000

Dokładnie takiej wypowiedzi się spodziewałem od kogoś, kto ma ból dupy o mowę potoczą.
Czepiasz się o byle gówno, żeby się dowartościować, a jak ktoś cię skrytykuje to go uważasz za trolla.

Secton

Więc twoja krytyka jest w porządku, ale moja to "wysrywy"?
A co to jest "mowa potocza"? :-)))
Nie dość, że troll, to jeszcze kolejny analfabeta funkcjonalny.

eltoro10000

Różnica taka, że zamiast samej "krytyki", dodałem też swoją opinię o filmie.
Ty natomiast jedyne co dodałeś to wysrywy, za pomocą których próbujesz się dowartościować.

Druga sprawa, mowa potoczna, styl potoczy, język potoczy - wszystkie formy są poprawne, więc jaki masz problem? Zresztą w pierwszym komentarzu wypomniałeś autorowi użycie "mi", mimo że też było poprawne. Może jednak to ty powinieneś wrócić do szkoły, analfabeto?

Jesteś najgorszym sortem internetowego błazna. Typ osoby, który czepia się o takie pierdoły jak ortografia czy język potoczy w sekcji komentarzy pod filmem rozrywkowym. Dodatkowo robi to w sposób obraźliwy i nie dodaje zupełnie nic od siebie do tematu.
Obstawiam, że masz smutne życie i pocieszasz się gównianymi komentarzami, w których podbijasz sobie ego. Pewnie czepiasz się języka, bo innych umiejętności brak, szkoda tylko, że w tym polu też nie jesteś za dobry.

Btw. Zapoznaj się z definicją trolla, nie każdy kto uważa cię za błazna to troll.

Secton

Styl potoczy... tiaaaaa ;-))) Tocz się dalej, ja nie mam czasu na dyskusje z analfabetami.

eltoro10000

Tylko udowodniłeś to co napisałem wcześniej. Wyzwanie ludzi od analfabetów to jedyny punkt zaczepienia jaki masz. Zresztą jak już pisałem nawet tutaj u ciebie słabo, bo jak widać sam masz problem z językiem.

Btw. "tiaaaaa", ";-)))", "tocz się dalej"... Wróć ty dziecko do szkoły, nie do kina i poducz się mowy polskiej, zamiast gimbusiarskiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones