Alita: Battle Angel

2019 2 godz. 2 min.
7,1 45 000
ocen
7,1 10 45000
15 665
chce zobaczyć
6,2 13
ocen krytyków
{"rate":6.230769,"count":13}
{"type":"film","id":193450,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Alita%3A+Battle+Angel-2019-193450/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Alita: Battle Angel
 • grzesiek080 ocenił(a) ten film na: 9

  Nie rozumiem po co iść do kina na film, który w samej swojej formie już zapowiada o czym będzie i jak będzie poprowadzona historia. Nie jestem znawcą Anime czy Mangi, ale mi zwiastun zapowiadał "Pinokio". Ojciec dziecko zbudował. A tymczasem... totalne zaskoczenie. Film wymiata na każdym poziomie. Jest śliczny. Alita jest piękna. Rozrywka na poziomie MAX. Do tego iMax który potrafi dźwiękowo dorównać obrazowi. Każdy kto lubi dobrą rozrywkę polecam. Ja do kina idę jeszcze raz.

 • AgentMahon ocenił(a) ten film na: 8

  grzesiek080 polecam Alite w 4dx, niezapomniane wrażenia :)

 • AgentMahon a gdzie? Bowiem w Arkadii tylko "kaptan marwel"

 • ponczi88 ocenił(a) ten film na: 10

  robus88 Teraz może być juz ciężko obejrzeć inną wersje niz 2D lub dubbing. Chyba juz tylko cinema City puszcza Alitę. I to najprawdopodobniej do czwartku. Z rozmowy z jednym, z pracowników wyszło, że kino ma mieć lada dzień kilka premier, więc muszą mieć wolne godziny. W tym tygodniu, w wielu kinach CC był tylko jeden seans. W Warszawie troche lepiej. IMAXa i 4DX z tego co zaobserwowałem nie ma od premiery Captain Marvel.

 • grzesiek080 Zgadzam się. To świetny film z bdb zbudowaną (dosłownie!) bohaterką, o wiele lepszą niż Kapitan "MEH" Marvel.
  Zamierzam iść do kina po raz trzeci :)

 • bgpaintart ocenił(a) ten film na: 10

  sakinom11 Fani przełamali opinie krytyków. Widziałem film już 4 razy i wybiorę się jeszcze raz na pożegnanie. Po prostu piękna, bezpretensjonalna I opowiedziana z sercem i pasja historia

 • ponczi88 ocenił(a) ten film na: 10

  bgpaintart Ja dzis byłem na pożegnalnym seansie. Nie ukrywam, że jednak ten ostatni raz był taki najbardziej emocjonujący. Zapewne z powodu świadomości, że to koniec. I pozostaje tylko czekać w nadziejy na dalsze losy Ality. I jak Sakinom uważam, że film był znacznie lepszy niż CM. Emocje po Danwers opadły tuz za drzwiami sali. W przypadku Ality, odnosze wrażenie, jakby część mnie pozostała w tamtym świecie. Wciąż reagując na bodźce. Niczym kończyna fantomowa.

 • Jack_Holborn15 ocenił(a) ten film na: 8

  ponczi88 Ta kończyna fantomowa chyba odrośnie, końcówka na to wskazywała:-)

 • ponczi88 ocenił(a) ten film na: 10

  Jack_Holborn15 Jest jeszcze sporo do powiedzenia:
  - Zalem;
  - Nova;
  - wkurzony Zapan;
  - przeszłość Ality;
  - jej dalsze losy.

 • vAkatsuki ocenił(a) ten film na: 10

  ponczi88 to dziwne według mieszkanców Zalem i Nowa nie istnieją inne kolonie ludzkie i miasta ludzi, a na filmie bardzo dobrze widać ze są kosmiczne kolonie ludzi, a nawet na Marsie istnieje cywilizacja stworzona przez ludzi, do tego na naszej planecie (w swiecie tego filmiku) na pewno istnieją inne frakcje i miasta ludzi .

 • vAkatsuki ocenił(a) ten film na: 10

  grzesiek080 widać w tym filmie ze na naszej Planecie ziemia po wielkiej wojnie, istnieją jeszcze inne miasta ludzi i inne frakcje, a nawet ze istnieją Kosmiczne kolonie ludzi , mieszkancy miasta Zylem są okłamani ze niby tylko ich miasto przetrwało . np to ze na Marsie istnieje panstwo stworzone przez ziemian

 • grzesiek080 "Mega", "totalne", "wymiata","MAX", "mi"... Wróć ty dziecko do szkoły, nie do kina i poducz się mowy polskiej, zamiast gimbusiarskiej.

 • eltoro10000 Już wolę czytać mowę "gimbusiarską", niż takie wysyrywy jak twoje, które nic poza bólem dupy nie wprowadzają do dyskusji. Zrozumiałym gdyby post autora był niezrozumiały przez składnie czy brak interpunkcji, ale przyczepianie się o mowę potoczą to debilizm. Jeszcze te żałosne próby podbicia sobie ego poprzez nazwanie kogoś dzieckiem.

  Co do tematu to fabularnie nic nadzwyczajnego, ale pod względem rozrywkowym i audiowizualnym wyszło bardzo dobrze. Adaptacje mang/anime to zazwyczaj porażka, ale tutaj się udało.

 • Secton Sorry. No food.

 • eltoro10000 Dokładnie takiej wypowiedzi się spodziewałem od kogoś, kto ma ból dupy o mowę potoczą.
  Czepiasz się o byle gówno, żeby się dowartościować, a jak ktoś cię skrytykuje to go uważasz za trolla.

 • Secton Więc twoja krytyka jest w porządku, ale moja to "wysrywy"?
  A co to jest "mowa potocza"? :-)))
  Nie dość, że troll, to jeszcze kolejny analfabeta funkcjonalny.

 • eltoro10000 Różnica taka, że zamiast samej "krytyki", dodałem też swoją opinię o filmie.
  Ty natomiast jedyne co dodałeś to wysrywy, za pomocą których próbujesz się dowartościować.

  Druga sprawa, mowa potoczna, styl potoczy, język potoczy - wszystkie formy są poprawne, więc jaki masz problem? Zresztą w pierwszym komentarzu wypomniałeś autorowi użycie "mi", mimo że też było poprawne. Może jednak to ty powinieneś wrócić do szkoły, analfabeto?

  Jesteś najgorszym sortem internetowego błazna. Typ osoby, który czepia się o takie pierdoły jak ortografia czy język potoczy w sekcji komentarzy pod filmem rozrywkowym. Dodatkowo robi to w sposób obraźliwy i nie dodaje zupełnie nic od siebie do tematu.
  Obstawiam, że masz smutne życie i pocieszasz się gównianymi komentarzami, w których podbijasz sobie ego. Pewnie czepiasz się języka, bo innych umiejętności brak, szkoda tylko, że w tym polu też nie jesteś za dobry.

  Btw. Zapoznaj się z definicją trolla, nie każdy kto uważa cię za błazna to troll.

 • Secton Styl potoczy... tiaaaaa ;-))) Tocz się dalej, ja nie mam czasu na dyskusje z analfabetami.

 • eltoro10000 Tylko udowodniłeś to co napisałem wcześniej. Wyzwanie ludzi od analfabetów to jedyny punkt zaczepienia jaki masz. Zresztą jak już pisałem nawet tutaj u ciebie słabo, bo jak widać sam masz problem z językiem.

  Btw. "tiaaaaa", ";-)))", "tocz się dalej"... Wróć ty dziecko do szkoły, nie do kina i poducz się mowy polskiej, zamiast gimbusiarskiej.