PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728405}

Ambicja

Ambition
7,2 7 895
ocen
7,2 10 1 7895

Ambicja
powrót do forum filmu Ambicja

Dziewczynę chyba ściągnięto z ulicy, jest kompletnie nijaka. Całość w sumie chyba ma prezentować talent Bagińskiego nie nie za bardzo rozumiem co ma to całe hokus pokus do ambicji i misji kosmicznej.
Można zadać pytanie o celowość powstania tej krótkometrażówki, tak więc:
- po co?
- bo można było.

4/10

ocenił(a) film na 10
_MAX_

Chyba chodziło o to by zainteresować misją Rosetta więcej osób, nie tylko i jedynie tych którzy na co dzień się pasjonują tematem.
I myślę że cel został osiągnięty. Poza tym zauważ że Bagiński bądź co bądź robił to na zamówienie. Gdyby ta animacja była całkowicie jego autorskim pomysłem, cóż. Myślę że nie skończyłoby się tak różowo ;) Chociaż u niego to raczej niespodzianka, przygnębiająca wizja byłaby bardziej po "Bagińskiemu".
Oczywiście narzekać każdy ma też prawo.

ocenił(a) film na 6
WhiteDemon

Przyznam się że liczyłem na jakiś fatalizm ala Bagiński na końcu :D W każdym razie ładne dla wszystko miłe dla oka, choć rzeczywiście dobór dziewczyny co najmniej dyskusyjny. Ale nie ma co narzekać, jak na spocik reklamowy ogląda się co najmniej ciekawie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones