PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502141}
7,3 472
oceny
7,3 10 1 472
America
powrót do forum filmu America

Do tej pory sądziłem że żaden film nie może mnie wzruszyć- na szczęście się pomyliłem... (Przy scenie pojednania z panią Harper płakałem jak bóbr.) Oceny na filmwebie są z reguły zawyżone( dla mnie nota 6 czy 7= świetny film, 8- wybitny, 9- widać rękę Boga w tworzeniu filmu, 10- nota idealna czyli nieistniejąca, orgazm intelektualny/emocjonalny)- tym razem 7.3(średnia) jest włąsciwą notą(wg mojej restryktywnej skali). Ja ze swej strony dałem 7+1 za łzy:) czyli 8. Polecam!

ocenił(a) film na 8
Gwozdziu

Hymm .. 8 jak dla mnie to troszkę za mało ;p A co do sceny z panią Harper takze się prawie popłakałam xd

ocenił(a) film na 7
Gwozdziu

film poruszający jak na dzisiejsze czasy od 8 wzbroniło mnie tylko kilka nie dociągnięć jednakże film jak najbardziej godny polecenia ma w sobie to coś czego dzisiaj nie wątpliwie brakuje

ocenił(a) film na 9
SaoSin

Ja mam skłonność do zawyżania ocen, dlatego 9/10. W każdym bądź razie film mi się bardzo podobał i na scenie spotkania z paniąHarper również się prawie popłakałam, a jestem człowiekiem, który raczej na filmach nie płacze. Chyba właśnie dlatego 9/10 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones