PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836}
7,6 520 497
ocen
7,6 10 1 520497
8,4 45
ocen krytyków
American Beauty
powrót do forum filmu American Beauty

Alfred Hitchcock kiedyś powiedział, że film jest zły wtedy, kiedy widz chociaż na chwile może odwrócić wzrok od ekranu. Ja, przez cały film nie patrzyłem, nie myślałem o niczym innym, tylko o pięknie tego filmu. Fantastyczny Kevin Spacey pokazał klasę, świetna fabuła dająca do myślenia i ciągle zaskakujące wątki. MaX

ocenił(a) film na 9
Magnum_

Tak, zdecydowanie jeden z najpiękniejszych filmów w historii kina :)

Magnum_

Mnie również film niesamowicie wciągnął. Nie mogłem oderwać wzroku od telewizora, zwłaszcza gdy na ekranie pojawiała się Angela ;p

ocenił(a) film na 10
Magnum_

też tak sądzę, szczególne wrażenie zrobiła na mnie muzyka, niby prosta i jednostajna melodia, ale tak przenikliwa i pasująca do tego filmu, w dużej mierze ona nadała piękno temu filmowi. 10/10 to jedyna możliwa ocena

ocenił(a) film na 8
Magnum_

Może jestem inna, ale trochę się zawiodłam. Między innymi dlatego, że na początku wzrok mój wędrował dość często na pasek odtwarzania, a nie mogłam jakoś skupić się na filmie. Dopiero w jego drugiej połowie mi się spodobał (ba! wtedy mi się BARDZO spodobał) i dopiero wtedy oczu już od ekranu nie odrywałam. Przez ten początek oceniłam 8/10 i nie dodałam do ulubionych. Podkreślam jednak, że niektóre sceny, sam pomysł i dialogi są kapitalne, a na film nastawiłam się bardzo pozytywnie. Tylko ten początek... Nie wiem, naprawdę, może miałam zły dzień ;)

ocenił(a) film na 9
artemida91

ten film ma w sobie coś, oglądam go raz po razie, do tej pory mi się nie znudził, a takie filmy jak najbardziej zasługują na 10 i miejsce w moich ulubionych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones