PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836}
7,6 520 497
ocen
7,6 10 1 520497
8,4 45
ocen krytyków
American Beauty
powrót do forum filmu American Beauty

Carolyn

ocenił(a) film na 10

Jak myślicie co skłoniło Carolyn do zabicia Lestera? Rozumiem że była ona strasznie sfrustrowana i nieszczęśliwa, podobnie jak inni bohaterowie, no ale jednak posunęła się do aż tak strasznego czynu. Nie jestem w stanie zrozumieć jej motywacji .

ferdek_5

Ależ to nie Carolyn zabiła Lestera tylko ten ziomek homoseksualista Carolyn pewnie planowała tylko postraszyć Lestera albo coś w tym guście

ocenił(a) film na 10
ferdek_5

Frank Fitts zabił Lestera, motywował się tym, że nie mógł znieść myśli syna homo, którego połączyło coś z sąsiadem zza płotu.

ocenił(a) film na 8
Awruko

Błąd. Frank Fitts zabił Lestera, żeby przypadkiem nie wydało się, że Fitts jest tak naprawdę gejem. Pocałował Lestera, a został przez niego odrzucony i tym samym upokorzony, a jako zatwardziały przeciwnik gejów nie mógł przecież pozwolić żeby ktokolwiek się dowiedział prawdy o tym, że on sam jest gejem. Tyle.

Jeżeli zaś chodzi o Carolyn, to wiadomo że to nie ona zabiła Lestera. W momencie kiedy rozległ się wystrzał szła w deszczu z samochodu do drzwi wejściowych domu. Była więc poza domem kiedy Lester został zastrzelony.

Naethalee

Dokładnie, zawsze dziwią mnie te teorie, że Carolyn zabiła, jak tu jest wszystko czarno na białym, kto to zrobił.

ocenił(a) film na 9
Naethalee

Zastanawiałam się nad zakończeniem "Dlaczego?". Rozwiałeś moje wątpliwości, dzięki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones