PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836}
7,6 520 497
ocen
7,6 10 1 520497
8,4 45
ocen krytyków
American Beauty
powrót do forum filmu American Beauty

Jak w temacie. Jakie wymienilibyście cytaty, wypowiedzi bohaterów lub sceny, które zasługują na więcej uwagi, zainteresowania, przemyślenia i zapamiętania?

PiotrekGit

Scena, w której Lester wyraźnie daje do zrozumienia swojemu szefowi, że to on tu rządzi. Pierwszy znak wolności. Albo Rick opowiadający o foliowej torebce Jane.

Cytaty? Cały film to jeden wielki cytat.

ocenił(a) film na 10
PiotrekGit

Zakłócone obawą o sofę, zbliżenie między Lesterem a jego żoną.

ocenił(a) film na 10
TonyMontana_fw

"Wiem, że filmy są ledwie marnym odbiciem ale pozwalają mi pamiętać"

ocenił(a) film na 9
PiotrekGit

"Na świecie jest tyle piękna. Boję się, że tego nie wytrzymam."
Cudowna była scena, gdy Ricky i Jenna oglądali nagranie z torebką foliową na wietrze.

ocenił(a) film na 9
viccaeineo

''Wspaniale jest odkryć, że jeszcze sam siebie możesz zaskoczyć'' ....i wiele innych.

djrav77

w którym to było momencie? oglądam już jakiś czas temu film, i nie pamiętam a fakt cytat świetny :)

ocenił(a) film na 9
asazet

To było tuż po nocnych fantazjach erotycznych Lestera, gdzie to żona nakryła go na zabawie. Lester wygarnął jej wówczas, że w jego żyłach jeszcze płynie krew i próbuje coś z tym zrobić. Przy okazji zapraszam do swojej recenzji. Zresztą zaczynam ją właśnie wymienionym powyżej zdaniem.

http://www.filmweb.pl/film/American+Beauty-1999-836/discussion/Spl%C4%85tani+reg u%C5%82ami+%C5%BCycia,2305900

Myślę, że długość tekstu nie odstrasza :)
pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones