PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836}
7,6 520 497
ocen
7,6 10 1 520497
8,4 45
ocen krytyków
American Beauty
powrót do forum filmu American Beauty

Dlaczego Ricky okłamuje ojca zamiast powiedzieć mu prawdę że handluje narkotykami. Wydaje mi
się że prawda była łatwiejsza do zniesienia i miała by inny wpływ na rozwój akcji.

ocenił(a) film na 10
dawidu92

Wydaje mi się , że Ricky okłamał ojca , ponieważ był na niego zły za zrujnowanie mu dzieciństwa oraz za zniszczenie życia jego matki , uważał że właśnie to zrani ojca najbardziej.

ocenił(a) film na 7
dawidu92

Bo uwazal go za idiote i oklamal go, by go zranic.

ocenił(a) film na 10
Rlyeh

Według mnie, bardziej uważał go za tyrana rodziny i psychopatę.

ocenił(a) film na 8
dawidu92

A może po prostu się bał? Ojciec był agresywny i kierował się w życiu dyscypliną i musztrą. Zresztą gdy raz przyłapał syna ze skrętem, posłał go na 2 lata do psychiatryka. Kto wie co by zrobił kolejnym razem... Rick jest nastolatkiem, Ciężko mu się postawić tak zaborczemu ojcu. Może gdyby miał kilka lat więcej, to by się na to odważył. Młodzież wokół nas też raczej nie chwali się rodzicom że ma jakąkolwiek styczność z narkotykami ;)

ocenił(a) film na 10
Zajka91

Rick nie wylądował w psychiatryku za palenie trawy , tylko za pobicie (prawie na śmierć) kolegi ze szkoły wojskowej , do której trafił za palenie joint-ów.

ocenił(a) film na 8
kicper25

A może i tak... Nie pamiętam aż tak dokładnie. W każdym razie ojciec na pewno kazałby mu przestać to robić, albo znów by go posłał Bóg wie gdzie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones